Kvaliteta pisanja na forumu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kvaliteta pisanja na forumu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Smatram da bih trebali potaknuti kvalitetu pisanja na ovom forumu. Iako nikad necu ulagati na temelju posteva s foruma, do sada se uvijek moglo doci do informacija koje su ti mogle ukazati gdje se isplati “procackati”

Cini mi se da je kvaliteta foruma u rapidnom opadanju i sve se svodi na stavljanje iritirajucih smajlica tipa [bye]

Do prije par mjeseci bili smo opsjedani s postevima UP, UP, ide to gore i sl.
Danas je vecina tipa Recesija, balon, napuhano, i sl.
Najcesce to pisu isti ljudi koji nekad niti ne mijenjaju nickove.

Danas treba prelistati 10-ak stranica koje da bi se nasao jedan post koji je kvalitetan,,,
ima nekih prijedloga?!

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Nemoguće je da je kvaliteta foruma u opadanju iz jednostavnog razloga, što je već gotovo godinu dana na samom dnu. Opasti niže ne može ni za mm.


Nemoguće je da je kvaliteta foruma u opadanju iz jednostavnog razloga, što je već gotovo godinu dana na samom dnu. Opasti niže ne može ni za mm.

dakle, kvaliteta nam je ko crobex: niže od ovog ne može[cool]

hate red

evo ja pišem kvalitetno.
investiram po buk metodi (tu metodu koristim u krizama).

nemojte mene napadati što je buk velju velik.

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

prijedlog ,je da se poruka naplacuju…jednostavno i efikasno..

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

@kamenac
dobar potpis.
morat ću i ja malo čejnđat svoj.
mislim, potpis.[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Predlažem da ukinemo smajliće pošto pojedince izbace iz takta više nego ovakov pad burze. Treba ih strogo zabraniti.

Dugo mi se mota po glavi, pa evo kada si već pokrenuo temu:

Vjeko, postoji li ikakava mogućnost da starijij članovi foruma dobiju svoj dio gdje će moći nemetano pisati. Za ulazak u taj dio foruma npr. treba suglasnost desetak ljudi ili nešto slično.

I love the Smell of Profits in the Morning


Dugo mi se mota po glavi, pa evo kada si već pokrenuo temu: Vjeko, postoji li ikakava mogućnost da starijij članovi foruma dobiju svoj dio gdje će moći nemetano pisati. Za ulazak u taj dio foruma npr. treba suglasnost desetak ljudi ili nešto slično.

stari moj kukolja ima u svakom žitu … , dapače ima dosta novih članova koji pišu puno pametnije od starih članova koji uglavnom filozofiraju i prave se pametni sa glupim komentarima. Mislim da je moderator taj koji treba brisati postove koji nemaju svrhu, i koji nisu argumentirani.

Cookie Monster


Dugo mi se mota po glavi, pa evo kada si već pokrenuo temu:

Vjeko, postoji li ikakava mogućnost da starijij članovi foruma dobiju svoj dio gdje će moći nemetano pisati. Za ulazak u taj dio foruma npr. treba suglasnost desetak ljudi ili nešto slično.

Ne bih se složio s time. Ima i starih članova foruma koji sad više zagađuju forum (neću ih nabrajati ali svi ih znaju), a i novih članova koji su se jako iskazali (posebice na temi brodara). Ono što bih ja htio je da se ako je ikako moguće uvede mogućnost blokiranja pojedinih članova pa da bar sebi “pročistim” kvalitetu foruma. Čak me ni ne smeta bilo koji “druk” ako je s argumentima, a toga jako malo vidimo u zadnje vrijeme. Neki novi forumaši su skupili postova u 2 mjeseca koliko normalnoj osobi treba 2 godine, a pišu samo “up, up, up” ili nekonzistentno bljezgaraju po cijelom forumu. Nažalost forum se razvodnio i moramo tu činjenicu prihvatiti.


fazan: ” Dugo mi se mota po glavi, pa evo kada si već pokrenuo temu: Vjeko, postoji li ikakava mogućnost da starijij članovi foruma dobiju svoj dio gdje će moći nemetano pisati. Za ulazak u taj dio foruma npr. treba suglasnost desetak ljudi ili nešto slično. ” Ne bih se složio s time. Ima i starih članova foruma koji sad više zagađuju forum (neću ih nabrajati ali svi ih znaju), a i novih članova koji su se jako iskazali (posebice na temi brodara). Ono što bih ja htio je da se ako je ikako moguće uvede mogućnost blokiranja pojedinih članova pa da bar sebi “pročistim” kvalitetu foruma. Čak me ni ne smeta bilo koji “druk” ako je s argumentima, a toga jako malo vidimo u zadnje vrijeme. Neki novi forumaši su skupili postova u 2 mjeseca koliko normalnoj osobi treba 2 godine, a pišu samo “up, up, up” ili nekonzistentno bljezgaraju po cijelom forumu. Nažalost forum se razvodnio i moramo tu činjenicu prihvatiti.

savage ovo je jedan od najboljih prijedloga do sada. svaka čast[thumbsup]

Mislim da bi trebalo zaposliti više moderatra. Istodobno bi se riješilo čekanje otkrivanja postova. Mislim da bi trebalo uvest i bananje. Kolko ja znam ne sječam se da je neki član banan, bez obzira na očigledno pumpanje i ispumpavanje.

Bilo kako bilo ovo je još uvijek najkvalitetniji forum o tržištu kapitala, dakle [thumbsup]
Ono što bih ja predložio je da moderatori pogledaju što pišu pojedini članovi i da upozore ako se piše notorna glupost ili laž.
Ako se ponovi, moderiranje odnosno isključenje.
Najbolji primjer za to je danas tema INGR, gdje jedan član piše ” nema ugovorenih novih poslova ” , a istina je upravo obrnuta , ugovoreno je novih poslova preko prihoda za kompletnu 2007.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Bilo kako bilo ovo je još uvijek najkvalitetniji forum o tržištu kapitala, dakle [thumbsup] Ono što bih ja predložio je da moderatori pogledaju što pišu pojedini članovi i da upozore ako se piše notorna glupost ili laž. Ako se ponovi, moderiranje odnosno isključenje. Najbolji primjer za to je danas tema INGR, gdje jedan član piše ” nema ugovorenih novih poslova ” , a istina je upravo obrnuta , ugovoreno je novih poslova preko prihoda za kompletnu 2007.

Da, ali ako on piše da nema ugovorenih poslova a ti samo napišeš da to nije istina nego da ima ugovorenih poslova, kome onda vjerovat? Mislim da bi jedan ili drugi trebali svoju tvrdnju i dokazati. Bar nekim linkom ako ništa drugo.

New Report

Close