Kupnja novog automobila je najgora odluka koju možete donijeti

Naslovnica Forum Komentari članaka Kupnja novog automobila je najgora odluka koju možete donijeti

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A Uber i Lyft su besplatni? Sve što od robe široke potrošnje kupiš gubi cijeni, osim eventualno nekretnina, tak da po toj logici treba odjeću unajmljivati ili kupovati u secind hand shopovima, isto tako i bijelu tehniku i ostalo …

ide se pomalo u smjeru najma automobila, počelo je reklamiranje, kupnja novoga ima valjda i nešto svojih prednosti, pa tko ima novac priušti si taj luksuz da miriše po novom, garancije, sigurnost da nije lupan, kilometraža, itd, itd, ako bi ljudi težili korištenju zajedničkih stvari, samo radi cijene, onda bi nas mogao uskoro mogao projekat zajedničkog stanovanja potjerati u negdašnje zadruge, teži li ovaj svijet napretku ili idemo nazad

Mislim da budemo opet konje jahali.

A i ekološki je.


Mislim da budemo opet konje jahali.

A i ekološki je.


to bi bilo super, samo je situacija trenutno obrnuta, konji jašu nas



Mislim da budemo opet konje jahali.

A i ekološki je.


to bi bilo super, samo je situacija trenutno obrnuta, konji jašu nas
[/quote]

A gle, ovce služe za šišanje ! A dobro čovjek kaže, treba nove aute kupovat, ipak je to najbitnija stvar !! Ak nije Mercedes onda barem Golf ! 😉 A to što nas jašu i deru je nebitno !


A Uber i Lyft su besplatni? Sve što od robe široke potrošnje kupiš gubi cijeni, osim eventualno nekretnina, tak da po toj logici treba odjeću unajmljivati ili kupovati u secind hand shopovima, isto tako i bijelu tehniku i ostalo …

Ti imas ocito puno novaca pa nije problem svakih dvije tri godine izgubit 8-10.000 Eura na jednom, a ako i zena ima onda mozda malo manje na drugom vozilu, al imas ljudi koji ne mogu u cijelom zivotu stavit na kup tih 15-20 tisuca Eura kojih ti skuris u dvije-tri godine, tako da ti izjava bas i nije neka….



A Uber i Lyft su besplatni? Sve što od robe široke potrošnje kupiš gubi cijeni, osim eventualno nekretnina, tak da po toj logici treba odjeću unajmljivati ili kupovati u secind hand shopovima, isto tako i bijelu tehniku i ostalo …

Ti imas ocito puno novaca pa nije problem svakih dvije tri godine izgubit 8-10.000 Eura na jednom, a ako i zena ima onda mozda malo manje na drugom vozilu, al imas ljudi koji ne mogu u cijelom zivotu stavit na kup tih 15-20 tisuca Eura kojih ti skuris u dvije-tri godine, tako da ti izjava bas i nije neka….
[/quote]

Novi auto voziš bar 10 godina a ne dvije-tri 🙂
Da bi izgubio 8-10.000€ za dvije-tri godine mora i koštati barem 30.000€…

Nije niti tvoja izjava baš neka…

btw. moj otac je kupio novi A4 2007. i sad ima 24500km i kada mu netko kaže “ali to ti sada vrijedi xy €…” njegov odgovor je “Meni vrijedi više jer ga niti ne mislim prodavati…” Obzirom da je penzić – ne misli prodavati… 🙂

New Report

Close