Kupnja Gripena uvjet za narudžbu 800 milijuna dolara vrijednih brodova?

Naslovnica Forum Komentari članaka Kupnja Gripena uvjet za narudžbu 800 milijuna dolara vrijednih brodova?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Mađarska (koja ima duplo veći BDP od Hrvatske) je 2006. kupila eskadrilu Gripena i njihovo otplaćivanje im je uskoro postalo pretežak financijski teret. Tako su početkom 2012. polovicu eskadrile (tj. 6 zrakoplova) ponudili Hrvatskoj. Pametnom dovoljno.

Fora je da daju naruđbe : PRIVATNIM BRODOGRADILIŠTIMA !

ps: mojim Brodogradilištima [emo_novac]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

oni nama grippene sa 200% marže mi njima brodove sa -50% marže kud ćeš bolji posa,a?

Otprilike kao da mi možemo sami napraviti aviona. Samo sa kojim smislom? Da li će nam trebati za rastjerivanje prosvjednika? Robna razmjena je dobra za robu koja nam treba. Ne znam za što nam trebaju avioni. Državu nam uništavaju i bez topova – kreditima i kamatama. reforma.blog.hr

Hrvatski ekonomski preporod - reforma.forumhr.com, xreforma.wordpress.com

Hrvatska bez potrebe forsira avione kao sredstvo naoružanja,ako se ikad desi rat na ovim prostorima bolja opcija je kompletna pokrivenost protuzraćnim sustavom od kojih bi veći dio bio blizu strateških položaja,naša konfiguracija terena bi nam omogućila obranu svakog dijela zemlje bez obzira odakle stiže prijetnja ali ovo oko aviona je više političko mešetarsko pitanje u kojem po običaju mi ispadamo pušioničari


Hrvatska bez potrebe forsira avione kao sredstvo naoružanja,ako se ikad desi rat na ovim prostorima bolja opcija je kompletna pokrivenost protuzraćnim sustavom od kojih bi veći dio bio blizu strateških položaja,naša konfiguracija terena bi nam omogućila obranu svakog dijela zemlje bez obzira odakle stiže prijetnja ali ovo oko aviona je više političko mešetarsko pitanje u kojem po običaju mi ispadamo pušioničari

Hrvatska je dužna kao članica NATO-a provodit air-policy nad svojim nebom, a to se radi isključivo lovcima u zraku. Zemlja koja se odrekne svoje avijacije, plaća susjednoj članici NATO-a obavljanje tog nadzora, kao baltičke zemlje Poljskoj naprimjer.

Hrvatska će po običaju vjerojatno odabrat onu lošiju varijantu.

...ladies and gentlemen....AC/DC

Švedska nam treba postati uzor u politici i gospodarstvu. Taj avion je najbolji aviona za našu konfiguraciju.

New Report

Close