Kujundžić otkrio plan: Povećat ćemo porez na cigarete, alkohol, kocku i telefoniranje

Naslovnica Forum Komentari članaka Kujundžić otkrio plan: Povećat ćemo porez na cigarete, alkohol, kocku i telefoniranje

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Romel, 21.09.2017. u 10:29
“pušač popušiti 20 cigareta ili 17, mislim da bitno neću trpjeti, kao ni ako umjesto tri popijem dvije čašice konjaka

Samo udri , nek znaju za koga su glasali.
I što imaju piti i pušiti u Lijepoj našoj?
Nek idu u Bosnu pa nek tamo piju,puše , jedu nezdrave ćavape i janjetinu ,toče gorivo i kurvaju se.

Ovaj ministar je stvarno prolupao i izgubio svaki kompas (ako ga je ikad i imao), on bi namaknuo 3 milijarde kuna od telefonskih impulsa i cigareta!? To je nemoguće, taman da se cijene cigareta i telefoniranja dignu i za duplo, jer je ionako već sada 30% cigareta prodaje na crno, a sa svakim dizanjem cijena to će rasti i rasti, tako da je efekt uvijek isti, umjesto više uprihodit će i manje nego sad. Ista stvar i s telefoniranjem, on izgleda da još nije čuo za WhatsUp, Viber itd., a da EUroaming i ne spominjem.
U javnoj nabavi u zdravstvu je neviđena korupcija, uski krug igrača tu zarađuje astronomske profite, a nesposobni ministar umjesto da to sredi i cijene svede u realne okvire lamentira o telefoniranju i alkoholu. U Austriji su potpuno isti lijekovi jeftiniji 50% nego kod nas, u Bosni još i više, ovo šta se kod nas u zdravstvu radi, pa to ni u Norveškoj ne bi mogli isfinancirati, bolnice su nam još iz Austrougarske, u njima nema niti WC papira, sve je u raspadu, a on napravi minus od 3 milijarde. Kako? Gdje? To nikad nisam čuo, na kojim stavkama je nastao toliko minus?
Takav nesposobni ministar ne zalužuje ništa drugo nego nogu u g***** i nek se vrati u hrvatsku zoru, a nek ministarsko mjesto prepusti nekome sposobnijem.

Krkan imoćanski kockastoglavi. Kakve veze ima telefoniranje s manjkom love u zdravstvu za koje je inače poznato da ima ogromni balast odnosno višak u broju zaposlenih ? Dovoljno mi je da se sjetim inicijative za otsourcing netemeljnih djelatnosti u javnom sektoru prije godinu dvije što je naravno u startu propalo jer ni tadašnja kao ni jedna vlada prije ni poslije nema muda da se obračuna sa balastom. Što smrad ne protrese malo te svoje uhljebe pa da si namakne kol’ko mu treba ?

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Ministre nesposobni. Bez brige shvatili smo mi da ste nesposobni kao i cijela Vlada. Samo ćemo dizati poreze.

E, pa nećete više.

Doći će Vam 100.000 ljudi pod prozore na Markov trg i tražiti da svi lo.povi idu u zatvor, a iz njihove imovine neka se vrate dugovi u zdravstvu.

Ma tko te hebe.

Odoh ja iz Hrvatske.

Znao sam da će nesposobni HDZ-ovci sada kada se više nema što ukrasti napasti osnovne stvari za život.

Inače kr.etenu imaš najveći porez na igre na sreću u Europi, a dignuo si ga prije dvije godine.

Neće ti više nitko to uplaćivati u Hrvatskoj već trošiti lovu u okolnim zemljama.
A sve mi se čini da uplatiti EuroJack pot kada ću ići kod doktora u susjedstvu.

Jeftinije će mi biti živjeti u Švedskoj nego u HR.

A plaća tri puta veća.

Mislim da je krajnje vrijeme da nakon 20 godina nakon rata Bosancima i Hercegovcima zahvalimo što su bili toliko dugo gosti (ne dobri) i neka se vrate od kuda su došli.

Pod hitno ukinuti dvojno državljanstvo i pravo glasa ako ne plaća sve piz.darije kao domicilni hrvati koji više nisu dobrodošli u Hrvatskoj.

Biće tu rata kao 91. Mislim da Bosance i Hercegovce bez borbe nećemo moći izbaciti iz Hrvatske.
Mafija, korupcija, lo.povi.

sve sve sve samo ne skinut uhljebe sa grbace narodu…heba me pas,,,narod ce izgleda morat sam krenut se obracunavat sa uhljebima..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Inače 50% zaposlenih u zdravstvu radi u administraciji,tek toliko….

Nego prenosim komentar sa indexa koji me nasmijao:)

“Znači za ovog primitivca iz imotske pripizdine mobiteli su danas – luksuz??? a kako taj krelac zamišlja komunikaciju u 21. stolejću – dimnim signalima? ili dovikivanjem sa brda na brdo, kao u njegovom kraju? pa za takve je i asfalt luksuz.. i tramvaj… i kompjuter… i struja… i kupaonica…SVE to treba dodatno oporezovati.”

"Only dead fish swim with the stream"

Tko je dovoljno bedast da ostane, neka sve ovo lijepo plaća 🙂 A ja idem pa pa neka ostali tu kukaju, i plaćaju i 200% više… da uhljebi lijepo trljaju ruke. Dosta je ovog rabanja.

dodatno treba oporezovati duhanske proizvode, žestoka alkoholna pića i gazirana pića (sokove) jer su to uzročnici velike većine bolesti danas! naravno da to neće smanjiti potrošnju tih proizvoda, ali bar će oni koji si tim proizvodima namjerno uništavaju zdravlje dodatno doprinijeti svom liječenju do kojeg će neminovno doći zbog konzumacije tih istih proizvoda! s druge strane, dodatno oporezivanje telefoniranja je totalna debilana, isto i za igre na sreću…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Godišnje 3 mlrd kuna znači da ćete svakom zaposlenom građaninu uzeti iz džepa 2000kn. Eto tako to lijepo recite.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi


Inače 50% zaposlenih u zdravstvu radi u administraciji,tek toliko….

Nego prenosim komentar sa indexa koji me nasmijao:)

"Znači za ovog primitivca iz imotske pripizdine mobiteli su danas – luksuz??? a kako taj krelac zamišlja komunikaciju u 21. stolejću – dimnim signalima? ili dovikivanjem sa brda na brdo, kao u njegovom kraju? pa za takve je i asfalt luksuz.. i tramvaj… i kompjuter… i struja… i kupaonica…SVE to treba dodatno oporezovati."

A jeste vidjeli koji je razlog zašto Hrvatima diže porez.

Citiram:” pa nije Vam ovo komunizam.”

G.lupane jedan kakav je kapitalizam gdje su mobitel star 10 godina i auto star isto toliko luksuz.

Ma nećemo više ni piti ni jesti ni igrati loto.

Ma nećemo više živjeti u ovoj prčiji od države.

Ga.mad jedna kao uzimala bi novac za zdravstvo, a onda bi vraćala dugove Todorića i Agrokora.

E ovaj put se Marić ne može izuzeti.

OSTAVKA.

I di je PERO 7 koji je tu govorio kako neće biti poreza, a Hrvatska se neće zaduživati kada Crveni otiđus Vlasti.

Ona nesposobna Milanovićeva Vlada u odnosu na HDZ vladu i manjinskih priljepka izgleda kao ferarari prema zastavi 128.



Inače 50% zaposlenih u zdravstvu radi u administraciji,tek toliko….

Nego prenosim komentar sa indexa koji me nasmijao:)

"Znači za ovog primitivca iz imotske pripizdine mobiteli su danas – luksuz??? a kako taj krelac zamišlja komunikaciju u 21. stolejću – dimnim signalima? ili dovikivanjem sa brda na brdo, kao u njegovom kraju? pa za takve je i asfalt luksuz.. i tramvaj… i kompjuter… i struja… i kupaonica…SVE to treba dodatno oporezovati."

A jeste vidjeli koji je razlog zašto Hrvatima diže porez.

Citiram:" pa nije Vam ovo komunizam."

G.lupane jedan kakav je kapitalizam gdje su mobitel star 10 godina i auto star isto toliko luksuz.

Ma nećemo više ni piti ni jesti ni igrati loto.

Ma nećemo više živjeti u ovoj prčiji od države.

Ga.mad jedna kao uzimala bi novac za zdravstvo, a onda bi vraćala dugove Todorića i Agrokora.

E ovaj put se Marić ne može izuzeti.

OSTAVKA.

I di je PERO 7 koji je tu govorio kako neće biti poreza, a Hrvatska se neće zaduživati kada Crveni otiđus Vlasti.

Ona nesposobna Milanovićeva Vlada u odnosu na HDZ vladu i manjinskih priljepka izgleda kao ferarari prema zastavi 128.
[/quote]

Nije uopce bitno tko je na vlasti, reforme tu ne zeli nitko… novaca nema, i porezi ce stalno cii gore. To je samo realnost. Drzavna uprava je veca od Kine, i to nitko nece taknuti.

Ja cu skoro u Hessen a neka drugi tu placaju rabacine… uzivajte.

Koja trula država, lopovi jedni. Jel telefoniranje luksuz???

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.


Koja trula država, lopovi jedni. Jel telefoniranje luksuz???

Bon od 50 je davno postao 55, a sad ce 60 ocito. Nek stave 300% na cigarete i ostalo ne diraju.

nedojebani smradovi vode zemlju kao birtiju .e stoko moja sitnog zuba hebati će nas dok se svi neiselimo ili dok nam sve ne otmu.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close