Kriptovalute – ulaganje, savjeti, prednosti, nedostaci i ostalo

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kriptovalute – ulaganje, savjeti, prednosti, nedostaci i ostalo

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poštovani korisnici,

Zbog sve učestalijih rasprava o kriptovalutama koje se odvijaju na raznim temama, otvaramo zasebnu temu.

Suricata suricatta

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Kolike prinose ostvarujemo[/color]

I zaboravih BTC + altovi… 240% prinos od travnja do kraja godine. Početni ulog 43 000 kn.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Kolike prinose ostvarujemo[/color]


I zaboravih BTC + altovi… 240% prinos od travnja do kraja godine. Početni ulog 43 000 kn.

Kako tako relativno niski prinos na kriptovalutama? Buy and hodl je donio znatno više. Risk managment?

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Kolike prinose ostvarujemo[/color]

Problem je taj što sam od kupljena 2 BTC-a (zapravo 1.7) jednog hodlao a s ostatkom sam ušao u ETH, XRP, NEM itd… a oni su jako slabo rasli u odnosu na sam BTC sve donedavno. Tu sam izgubio i još sam u par navrata bezuspješno trejdao i sad je tako kako je. Moglo je puno bolje slažem se ali sad kad malo odvagnem zadovoljan sam i ako ovako nastave altovi do kraja godine bi moglo biti fantastično.

p.s ulaz travanj 0.7 BTC i drugi ulaz na samom vrhu sa 0.94 BTC taman dan prije onog s*anja u Kini sa zatvaranjem mjenjačnica… jbg nisam imao sreće tako da sam tu puno izgubio i vremena i svega dok nisam sa ovim drugim ulazom bio na nuli.

i važno je napomenuti da sam kupovao na BTC bankomatu, uzme ti 7% odmah.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Kolike prinose ostvarujemo[/color]

Ako ste zaradili manje od 1200% prošle godine na kriptovalutama, ispod prosjeka ste.
Ako se zaradili iznad 7-8% na ZSE, iznad prosjeka ste.

I na jednom i na drugom sam zaradio manje od prosjeka, tako da se smatram jako lošim investitorom prošlu godinu.
Na kriptovalutama niti 10 puta, na ZSE niti 5%.
I da, na ZSE sam imao 10 puta više uloženog nego li na kriptu. Baš se sjajno osjećam zbog toga. Naročito jer sam imao i LEDO neko vrijeme. Naročito jer sam u LEDU imao više nego li u kriptu neko vrijeme.

Tako da se nisam baš usrećio prošlu godinu. Mnogo propusta. Nadam se kako će ova biti bolja.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Kolike prinose ostvarujemo[/color]

Ima nas dosta na kriptoburzi ?

Što se trenutno kupuje, iskorištava li tko korekciju ?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Kolike prinose ostvarujemo[/color]

Zasto ne otvorite neku temu posebno za kriptovalute

Poštovani,

što predviđate u 2018. godini što se tiče altova, a što u vezi BTC -a .
Što se ovih dana kupuje ?
Nakon bull run-a altcoina, u tijeku je korekcija, možda prilika za dobar ulazak u neke coine ?

Lp,

Stratis, Ark, ADA……

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Koliko kriptovaluta postoji na trzistu?

c20

https://coinmarketcap.com/


Poštovani korisnici,

Zbog sve učestalijih rasprava o kriptovalutama koje se odvijaju na raznim temama, otvaramo zasebnu temu.

Dobro sam se namučio naći ovu temu, a ona danas otvorena , super

@Stipo

1384 kriptovalute, sica 🙂

New Report

Close