Krenula uhićenja u Uljaniku: Na udaru je bivša uprava brodogradilišta

Naslovnica Forum Komentari članaka Krenula uhićenja u Uljaniku: Na udaru je bivša uprava brodogradilišta

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

igrokaz za ovce. cijeli uljanik + ids je trebalo u zatvor baciti. to bi bio posao u kojem bi pravda bila zadovoljena. Mene zanima tko će mi vratiti spaljen novac ( porezi, prirezi, dobrinosi itd) iz uljanika?normalno nitko ali zato mislim da bi bilo fer da se sva imovina uprave i šljakera zapljeni i da najpotrebniji u zemlji mogu koristiti te vile za ljetovanje.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Romel, 26.03.2019. u 09:55
uhićeno je 12 ljudi

Čedo i Jadranka će se ubit od posla.

“Da najpotrebniji u zemlji mogu koristiti te vile za ljetovanje”!?
Lenjine, jesi to ti?


"Da najpotrebniji u zemlji mogu koristiti te vile za ljetovanje"!?
Lenjine, jesi to ti?

pa bolje djeca iz domova koja mora nisu vidjela nego stoka i njihovi bližnji iz uljanika.
Gianni, jesi to ti?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

para više nema odnosno ima al nema, kako bi to pojasnio jezić
tvrtka uništena po HDZ ovoj recepturi s dodatnim touch-om IDS-a poratne privatizacije
kooperanti nikad bogatiji a ti jadniče koji variš svaki dan traži si drugi posao
al eto htjeli smo neoliberalni kapitalizam na krkansko ortački način

mi smo ipak zemlja slučaj

bespotrebna predstava za mase.
Mogli su i bez toga, samo će potrošiti gomilu love na dnevnice i razne troškove postupaka, na kraju se zna da će svi biti oslobođeni po Starom Hrvatskom Receptu…

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''


bespotrebna predstava za mase.
Mogli su i bez toga, samo će potrošiti gomilu love na dnevnice i razne troškove postupaka, na kraju se zna da će svi biti oslobođeni po Starom Hrvatskom Receptu…

po Starom Hrvatskom Receptu:

Uhiti, poslikaj i pusti !

halfte trinken, halfte Šarcu geben



bespotrebna predstava za mase.
Mogli su i bez toga, samo će potrošiti gomilu love na dnevnice i razne troškove postupaka, na kraju se zna da će svi biti oslobođeni po Starom Hrvatskom Receptu…

po Starom Hrvatskom Receptu:

Uhiti, poslikaj i pusti !
[/quote]
ma puknit će i to negdje, jedom će neto morati poduzeti prave mjere, inače nas država može musti do zadnje kapi i davati kriminalcima da to rasipaju

Hahaha koja šarada! Samo 12 žigosanih? Velika imena valjda prema nivou pljačke ili……

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Stara klijentelistička struktura. U njoj samo odabrani moćnici. Skandali te počinju jer Uljanik bio bankomat lijevih političara, za sve račune, od auto-servisa do ljetovanja… Uzeli Nobila za odvj. Znači, svjesni da nemaju šanse.


Stara klijentelistička struktura. U njoj samo odabrani moćnici. Skandali te počinju jer Uljanik bio bankomat lijevih političara, za sve račune, od auto-servisa do ljetovanja… Uzeli Nobila za odvj. Znači, svjesni da nemaju šanse.

prvi pendrek države bi morao biti malo žešći od onoga Božinovića


igrokaz za ovce. cijeli uljanik + ids je trebalo u zatvor baciti. to bi bio posao u kojem bi pravda bila zadovoljena. Mene zanima tko će mi vratiti spaljen novac ( porezi, prirezi, dobrinosi itd) iz uljanika?normalno nitko ali zato mislim da bi bilo fer da se sva imovina uprave i šljakera zapljeni i da najpotrebniji u zemlji mogu koristiti te vile za ljetovanje.

Nisu ovdje sljakeri krivi. Sljakeri su vodjeni kao ovce. Interesi su, izgleda, drugi i drugdje.Tek se malo naziru.
http://hrsvijet.net/index.php/vijesti/132-hrvatska/51301-sprega-raznih-koncara-budisavljevica-i-mihajlovica-u-uljanik-plovidbi-i-isplata-milijunskih-dividendi

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close