Kreće gradnja novih POS-ovih stanova, cijena po kvadratu oko 1200 eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Kreće gradnja novih POS-ovih stanova, cijena po kvadratu oko 1200 eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

i to je poticajna cijena? …jel to onaj model poticaja kao i po km autoceste za što svi znamo što i tko se “poticao”

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Moze 2 u splitu na rivi.

u Splitu nema ni pos-a ni života

kakva poticjna stanogradnja…opće je poznato da kvadrat dobro izrađenog stana po toškovniku košta oko 800 eura…kog nas poticajna 1200..što bi bilo za 50% više..to je samo dobar biznis..


kakva poticjna stanogradnja…opće je poznato da kvadrat dobro izrađenog stana po toškovniku košta oko 800 eura…kog nas poticajna 1200..što bi bilo za 50% više..to je samo dobar biznis..


kolega, nigdje ne piše da je poticajna za kupca, kroz ovaj model potiču se mnogi, od izvođača, gradonačelnika, ministara, itd, itd, samo neka se lova vrti,
to vam je model sličan ovome
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwi0p4LI_LXgAhVtposKHRq1BSYQFjABegQIBxAB&url=https%3A%2F%2Fwww.jutarnji.hr%2Fvijesti%2Fzagreb%2Fkrov-sportske-dvorane-izgradene-prije-samo-3-godine-propusta-vodu-na-sve%2F2862857%2F&usg=AOvVaw2zRIGQSfJpCjRi5CHdj4Jh


kakva poticjna stanogradnja…opće je poznato da kvadrat dobro izrađenog stana po toškovniku košta oko 800 eura…kog nas poticajna 1200..što bi bilo za 50% više..to je samo dobar biznis..

glupost…gradnja stana košta 800 eur, ALI kada gradiš na svojem zemlištu i kad sam platiš vodni priključak, struju, komunalni doprinos i izgradnju kanalizacije! kad uračunaš cijenu zemljišta i ovo ostalo, cijena je i te kako tih 1200 EUR pa i više!
tih 1200 eur nije nikakav biznis za državu, gradove ili graditelja! evo ja se odmah bilježim za tu bagatelu od 1200 EUR kupiti stan bilo gdje na zapadnoj obali istre, sasvim mi je svejedno, samo da mi ne zabrane prodaju ili rentanje. kad ga kupim, u roku od mjesec dana prodat ću ga za duplu cijenu bez problema!


kakva poticjna stanogradnja…opće je poznato da kvadrat dobro izrađenog stana po toškovniku košta oko 800 eura…kog nas poticajna 1200..što bi bilo za 50% više..to je samo dobar biznis..

S obzirom na kvalitetu gradnje, mislim da je 5-600€ po kvadratu realnija cijena, ostali materijal ode
na adaptiranje vikendica, izgradnju garaza, kljeti i uredjenje vinograda.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!



kakva poticjna stanogradnja…opće je poznato da kvadrat dobro izrađenog stana po toškovniku košta oko 800 eura…kog nas poticajna 1200..što bi bilo za 50% više..to je samo dobar biznis..

glupost…gradnja stana košta 800 eur, ALI kada gradiš na svojem zemlištu i kad sam platiš vodni priključak, struju, komunalni doprinos i izgradnju kanalizacije! kad uračunaš cijenu zemljišta i ovo ostalo, cijena je i te kako tih 1200 EUR pa i više!
tih 1200 eur nije nikakav biznis za državu, gradove ili graditelja! evo ja se odmah bilježim za tu bagatelu od 1200 EUR kupiti stan bilo gdje na zapadnoj obali istre, sasvim mi je svejedno, samo da mi ne zabrane prodaju ili rentanje. kad ga kupim, u roku od mjesec dana prodat ću ga za duplu cijenu bez problema!
[/quote]

ma o ćemu ti pričaš, očito nemaš pojima?!

sama nekretnina košta oko 400eur/m2 dok ostalo zavisi od lokacije tako da u zg m2 max košta 700tinjak eur dobre gradnje i to sa aktualnim cijenama podizvođačkih usluga a u posu drž ili lok uprava daje teren i kom. doprinos, dakle na 1000m2 nekretnina je povoljnija bar za nekih 130k eur

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close