Kontrolori HRT-a popisivat će sva računala radi pretplate

Naslovnica Forum Komentari članaka Kontrolori HRT-a popisivat će sva računala radi pretplate

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pa bar bi ih Erste mogao odvesti i do ustavnog suda.. pogotovo za računala.. i nisam poznavatelj dotičnih zakona, ali sumnjam da ova ekipa ima pravo ulaziti gdje hoće i njuškati kako im se prohtije. Šta su oni Gestapo neki?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Dakle poruka je: Snađi se druže!
… kako to zvuči poznato … ili ne?

plan preustroja HRT na način da če 1 program biti državni program sa vjstima, reg. događanjima i obrazovnim informacijama i financiran iz proraćuna glavnog šefa imenuje vlad jer ga i plača iz proračuna za koji je odgovorna (država ima državni program za informiranje javnosti itd.)
2 program sport zabava i sve drugo isto če biti državni program ali če se morati sam financirati iz svog poslovanja i podlježe svim tržišnim parametrima kao i sve druge medijske TV kuće, šefa se bira na javnom natječaju i odrovara za poslovanje kao i svi drugi, prihod u državni proraćun (kolko novca toliko muzike a rješit če se i mnoge anomalije vezane na ovakav način financiranja HRT i sveg drugok što se oko njega dešava)
normalno ukida se predplata jer gledatelji imaju pravo izbora, dokida se neprimjeran i teško prihvatljiv namet
sve ostalo, tehnićki-prostorni itd. slobodni resursi HRT na tržište u najam koncesiju itd. sredstva u proračun

cijela pretplata kao porez na TV ili radijo mi je šuga. a tek ovo s računalima … nevjerojatno.

TunaSalad, 03.03.2011. u 22:59
svatko tko ima u vlasništvu ili posjedu radijski i televizijski prijamnik odnosno drugi uređaj za prijam radijskog ili audiovizualnog programa na području Republike Hrvatske koje je pokriveno prijenosnim signalom, dužan je HRT-u plaćati mjesečnu pristojbu

jel to misle brojat računala sa TV karticama ili sva računala po firmama? jel gledanje npr. youtube-a spada pod prijem audiovizualnog programa? ma užas.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Pa bolje da plaćamo po količini utičnica … ček, pa i tu bi se moglo varati, pa u jednu utičnicu uštekati 5 uređaja od kojih svaki barem zuji, ako već ne daje sliku….. Zakon k’o da ga je HDZ donosio – nejasan, fleksibilan, pravi zakon za pravnu državu…
Naravno, firme ostvaruju gomilu prava ako imaju radio u automobilu. Ne služi to za praćenje stanja na cestama. Treba alarmirati ZAMP, ali bi i HAK mogao tu omastiti brk.

Gospoda kontrolori će iz mog ureda izaći puno brže nego što su ušli. Biti će lijepo zamoljeni, a ukoliko ne budu brzi biti će izgurani malo grubljim metodama.
Ne mogu vas više nikoga vući na svojim leđima.
Gospodo iz javnog sektora počnite raditi svoj posao i zarađivati pare na vlastitom znoju.
Na ovakve glupe i idiotske pokušaje (jer i dalje im se ne radi) možemo od sada odgovarati jedino svim oblicima građanskog neposluha. To ću uredno i raditi.

došao mi papčina prije godinu dana. zzzzzzvvvvrrrr……zzzzzzvvvvrrrrr. čujem zvonce na vratima. otvorim, dobar dan izvolite.on meni: došo sam u kontrolu.imate li televizor. ni dobar dan da kaže. ja njemu: hvala lijepa,nisam zainteresiran, doviđenja i zatvorim vrata.


Pa bolje da plaćamo po količini utičnica … ček, pa i tu bi se moglo varati, pa u jednu utičnicu uštekati 5 uređaja od kojih svaki barem zuji, ako već ne daje sliku….. Zakon k’o da ga je HDZ donosio – nejasan, fleksibilan, pravi zakon za pravnu državu…
Naravno, firme ostvaruju gomilu prava ako imaju radio u automobilu. Ne služi to za praćenje stanja na cestama. Treba alarmirati ZAMP, ali bi i HAK mogao tu omastiti brk.

ne ne trebamo plaćati po duljini kabelske instalacije u kući jer uvik moš dodat još koju utičnicu. sarc

Ma treba napraviti golemi web forum u kojem će se JAVNO KONTINUIRANO pratiti gledanost emisija , popularnost urednika i voditelja, poseban HLO index uvlačenja u šupak trenutnom režimu itd.

Njih treba maximalno bojkotirati jer se u ovom sranju barem može bez dodatnog ispiranja mozga

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Neka dođu kod nas u tvrtku… gubitnički managment Dioki-ja nikom ništa neplaća već godinama!

Neka se pojave famozni kontrolori kod nas na žitnjaku, mi radnici opremljeni smo s cipelama s čeličnim kapicama, da im ‘popišemo’ jaja za amputaciju…

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Država bi morala napraviti generalnu reviziju zakona i usklađivanje sa ustavnošću prvenstveno da sama sebe upristoji.

I onda se pitaju zašto nam firme propadaju.. HTV ako želi pretplatu neka kodiraju programe, ima i drugih kanala koji imaju bolji program i bez pretplate su. Bilo bi red da se konačno uvede malo reda u zakone o medijima i da ih se provodi jednako za sve.

Znao sam da će Josipović koštati.
Ali ovo s ZAMP-om je prešlo svaku mjeru.
[bye]

HRT
Skegro
Fimi Medija
bivsi predsjednici vlada
predratne ratne poratne vlade u svojoj cjelini i punoci uposlenih
i mnogi drugi u javnim lokalnim i drzavnim buđetski financiranim na otimacini zasnovanoj ekonomij
imaju jednu izrazitu zajednicku crtu ………….. …………..

sto to danas znaci
znaci da nikom ne pada na pamet poziciju i organizaciju HRT svesti na potrebno prihvatljivu mjeru i staviti kao drustveni trosak
znaci da postojeci neodrzivi sustav i dalje ostaje na teret građana u djelu placanja
znaci ………………………………………….. na upravljanje i servis politici
znaci ………………………………………………….. da ce srestva oteta od građana i dalje trositi kako zele ili kako misle da treba ili kako im odgovara oni koji ta srestva nisu stvorila
znaci građanin koji to sve placa direktno iz svog đepa na racun onog koji trosi ta sredsva i drugom politicki organiziranom odgovara za rad ? i utrosak građanin ostaje samo platac i jamac

New Report

Close