Končar odustaje od 3. maja

Naslovnica Forum Komentari članaka Končar odustaje od 3. maja

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ovo s njegovim preuzimanjima i odustajanjima postaje dosadno.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

…ovi u trogiru i kraljevici večeras će mirnije spavat…

DAJ PET !!!

…ha ništa sad će Linić ponovno zagrepst u blagajnu i idemo dalje…

Lik će dići milijune kad zatvori kupljena brodogradilišta i prenamjeni zemljište. Pitanje je zašto to isto nije napravila država? Sigurno nisu dobili takvu ideju preko facebooka i twittera.

Po običaju mi obična raja nemamo uvid u sitaciju, opet nam se prekom medija serviraju birane informacije.

Ali sve skupa podsjeća na definiciju političke nezrelosti: nikada se ne zna što se hoće, ali se zato uvijek točno zna koga se i što se neće.

Jadni mi sa ovakvim rukovodstvom!

Ovaj Končar je mangup koji je i bio u zatvoru još u Yu zgog gospodarskog kriminala .

Znači ima pedigre .

Fakat je da Končar nema love za progutat jedno brodogradilište a kamo li dva ili tri .

Nažalost , on je jedini ostao u igri .

Bojim se da će ove bogece u Vladi prevesti žedne preko vode .

.

JA još uvijek nisam siguran jer lik stvarno vizionar ili je ipak krimos….mislim kod onog Mikuša ili kak se ono zvao #Dečko sa trešnjevke” JE ODMAH BILO SVE JASNO…OVAJ ILI JE POŠTEN ILI JE JAČE PEMAZAN ZAŠTOTNIM SLOJEM….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close