Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
Pretraživanje
Dionička društva
Barbosa 13.9.2007.
Dugotrajni korisnik
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
66%

a kako bi bilo da za promijenu zagovaramo suspendiranje ili smanjenje poreza, posebno paraporeza, da nam svima ostane nešto više novaca da si podignemo standard a pogotovo radi poticanja deficitarnih djelatnosti i sektora?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Paulie 3.11.2017.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
Slab prosjek ocjena
-

U potpunosti se slažem.

komot 1.6.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

Samo da malo prokomentiram kako su se napokon počela dešavati nekakva preuzimanja, dobro je to za zse, možda ipak ima nade za nas.

Grga 3.4.2017.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
70%

Index, napokon, otkrio toplu vodu
https://www.index.hr/vijesti/clanak/cemu-uopce-sluzi-fina-i-treba-li-je-ukinuti/2099553.aspx [index.hr]

ali pitam se isto za HANFU, HERU, HAKOM i ostale HXXX izvedenice

NaBiduAsku 14.12.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
-

danas poprilično dosadna trgovina…

BudFox 14.3.2019.
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

Crobex na 1898, jel idemo uskoro preko 1900 bodova?

Zadnja izmjena: BudFox (16.7.2019. 14:31)
zorangutan 10.2.2017.
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
72%

Barbosa

a kako bi bilo da za promijenu zagovaramo suspendiranje ili smanjenje poreza, posebno paraporeza, da nam svima ostane nešto više novaca da si podignemo standard a pogotovo radi poticanja deficitarnih djelatnosti i sektora?

npr. ukidanje poreza na KD za zaradu manju od npr. 50000 kuna godišnje? …ili do iznosa prosječne mjesečne plaće x12….ima tu dosta varijantii kojima bi privuklo nove ulagače i oživjelo TK jer imam filing da na ZSE ulažemo samo mi koji smo ovdje godinama i da se stalno vrti ista lova koja se samo preljeva iz dionice u dionicu….

na ignore: posejdon, migra (spammer), naimxs, MANTE, nabiduasku,plankovic, pific, maratonac (navlakač)…

darac11 13.11.2010.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
60%

zorangutan

Barbosa

npr. ukidanje poreza na KD za zaradu manju od npr. 50000 kuna godišnje? …ili do iznosa prosječne mjesečne plaće x12….ima tu dosta varijantii kojima bi privuklo nove ulagače i oživjelo TK jer imam filing da na ZSE ulažemo samo mi koji smo ovdje godinama i da se stalno vrti ista lova koja se samo preljeva iz dionice u dionicu….

Točan vam je filing!
noviulagac 23.9.2009.
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
-

Ima nekoga tko trguje preko zabe?

hugh 20.11.2008.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

noviulagac

[/quote

Ima
BudFox 14.3.2019.
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
33%

"CROBEX je uvećan za 0,52 posto na 1.901,20 bodova, a CROBEX10 je
porastao za 0,51 posto na 1.105,51 bod. CROBEXprime bilježi rast od
0,54 posto na 1.065,13 bodova."

"Dobitnica dana je Atlantska plovidba s uvećanjem od 2,49 posto odnosno
cijenom od 411,00 kuna te s 324 tisuće kuna prometa."

https://hrportfolio.hr/vijesti/trziste-kapitala/zse-danas-crobexi-rasli-za-pola-posto-57244 [hrportfolio.hr]

Analitičari RBA podsjećaju kako je "na krilima osobne potrošnje i investicija rast gospodarstva u prvom ovogodišnjem tromjesečju nadmašio očekivanja dosegnuvši razmjerno visoku stopu od realnih 3,9 posto".

"Prvi visokofrekventni pokazatelji za drugo tromjesečje ukazuju na nastavak rasta, ali s približavanjem kraja tromjesečja primjetno je da bi stopa realnog rasta ipak trebala biti
nešto umjerenija"

http://www.seebiz.eu/rba-povisio-procjenu-rasta-hrvatskog-bdp-a-u-ovoj-godini-na-28/ar-196129/ [seebiz.eu]

Zadnja izmjena: BudFox (16.7.2019. 17:39)
Skendzo 7.3.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

noviulagac

Ja, zasto?
zez1 13.11.2018.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

zorangutan

Barbosa

[/quot

Drugim riječima na ZSE nema ulagača.

Samo PReljevači!

Ili po naški……….iz šupljeg……………u prazno…………i natrag…………..be continued…………
croato 2.5.2019.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
80%

zorangutan

Barbosa

100% točno
desnokrilo 4.7.2017.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
33%

mislim ulpl dana na 90

amadeo 2.7.2019.
Srednji krug prijatelja
Novi korisnik
62%

desnokrilo

mislim ulpl dana na 90

ovakva lupetanja bi trebalo pisati na “bez cenzure”

avax10 19.11.2006.
Dugotrajni korisnik
Dobar prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
100%

plenkovićevi ministri i dalje su “vjerodostojni”…
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/nova-afera-ministrice-zalac-posao-vrijedan-13-milijuna-kuna-dala-firmi-s-jednim-zaposlenikom-koja-je-dugo-bila-u-blokadi/9132920/ [jutarnji.hr]

Ignore: KressoM

bug0 12.11.2018.
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
50%

amadeo

desnokrilo

mislim ulpl dana na 90

ovakva lupetanja bi trebalo pisati na "bez cenzure"

A cuj, kakva nam je komedija ZSE, a i opcenito drzava i politicari sve moze ici bez cenzure :)))

Da netko pozeli sa 2-3.000 komada uci moze pocistiti sve sa prodaje… kao i ako zeli izaci sa toliko, sredit ce je do 1 kn… neovisno o rezultatima, dali su dobri ili losi… to je realnost ZSE, hbga..

NaBiduAsku 14.12.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
50%

Crobex 1905

BudFox 14.3.2019.
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
50%

@NaBiduAsku