Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
Pretraživanje
Dionička društva
joda 8.1.2008.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

kolega malimoller, slazem se s vama, samo ja bi ovo posljednje slovo zamijenio sa velikm L.

purCo 9.2.2018.
Dobar prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

ne treba ništa mijenjati, može se samo jednostavno dodati, još bolje

-Jura- 20.2.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

Točno tako.

Pjesnik 11.6.2018.
Korisnik s iskustvom
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
50%

Vidite vi kakve su ovo vlade… populisti na entu. Dakle sada će vlada subvencionirati Spar, Kaufland, Lidl, KOnzum jer će se kao smanjiti pdv, oni će zadržati iste cijene a duplo manje novca od tih namirnica će se sliti u proračun. Tih milijardu i pol su mogli rasteretiti davanja na plaće ili nešto sličmno ali neee… poulizam vrti gdje burgija neće, kakve bu*ale. Ali neka ostane porez na dobit, teško se odreći par miliona kuna u odnosu na milijarde. http://novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/IPAK-POPUSTILI-PRITISCIMA-Vlada-poslala-u-Sabor-paket-poreznih-zakona-evo-sto-donosi-rasterecenje [novilist.hr]

purCo 9.2.2018.
Dobar prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
20%

danas opet probijamo psihološku granicu prema dolje, jer je petak dan za rasprodaju, mnogi ni vilend više ne žele provesti u dionicama, ovdje su dugoročni ulagači od ponedjeljka do petka

is123456 5.10.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
60%

evo nakon kontinuiranog rasta dolazi korekcija, strašno

mi smo ipak zemlja slučaj

Axelrod 11.5.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
60%

Mala korekcija je zdrava za tržište da se ne pregrije hahaha… :-)

kvart99 31.10.2007.
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
60%

Uh, što je uzbudljivo danas……

Ispucali se u prvih sat vremena, i sad se zadnji sat ne dogadja apsolutno nista.

Burza za sladokusce.

Axelrod 11.5.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
-

https://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/trziste-kapitala/horvat-povecao-udio-u-zagrebackoj-burzi-na-1127-posto/ [lider.media]

Axelrod 11.5.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
-

Željko Lovrinčević:

“On dobrim ocjenjuje i prijedlog šefova mirovinskih fondova da se reforma financira uštedama države na kamatama (što bi se moglo realizirati zamjenom državnih obveznica s dionicama u javnim kompanijama), ali naglašava kako to podrazumijeva odluku Vlade o privatizaciji.”

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/paviceva-reforma-mirovinskog-sustava-drzi-vodu-do-2040-a-onda-slijedi-potpuni-kolaps/7856082/ [novac.jutarnji.hr]

kvasac 29.12.2017.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

Mislim da imamo jednu od najstabilnih burzi na svijetu,crobex se već 10 god.vrti oko 1800 pointi

Samo silovito!
Padaj silo,nepravdo i dijonico!!
Tko vozi dajca ima velika jajca!!
Moje pisanje nije nagovor na kupnju-prodaju!