Koliko zarađuje vaše kućanstvo: Sada možete otkriti jeste li među bogatijima ili siromašnijima

Naslovnica Forum Komentari članaka Koliko zarađuje vaše kućanstvo: Sada možete otkriti jeste li među bogatijima ili siromašnijima

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Znaci mi u Hrvatskoj sa 1350 Eur na cetveroclanu obitelj smo medju bogatijima, a u Njemackoj sa 3000 Eur za cetveroclanu obitelj su medju siromasnijima….zakljucak se sam namece, treba ici raditi i zivjeti u Njemacku…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Znaci mi u Hrvatskoj sa 1350 Eur na cetveroclanu obitelj smo medju bogatijima, a u Njemackoj sa 3000 Eur za cetveroclanu obitelj su medju siromasnijima….zakljucak se sam namece, treba ici raditi i zivjeti u Njemacku…

Ako si to tek sada shvatio… Hrvatska je siromasna zemlja, visokih cijena. Tih 1300eur mozes ovdje imati na minimalcu, takoreci.

Moji troskovi su takoreci, unutar 100injak eur od toga kakvi bi bili u ZG. Hrana je ovdje i jeftinija, ducani, roba… sto znaci da zastedim vise HR placa, iako sam zivim u stanu(60m), i sve sam placam. Da smo dvoje, jos djecji dopatak, olaksice, bilo bi tek kolko.

Sam izradi svoju racunicu i vidi, ali vjeruj mi, i sloboda od hdz sdp politike i korupcije, isto vrijedi puno.

Nedavno je bio clanak, da iako su place u HR duplo manje nego u Spanjolskoj, a i vise od toga… osnovne potrepstine su eur za eur skuplje. Tako je to. Iluzija da je HR jeftina, je samo to, iluzija. U svakom slucaju, realne place su nedovoljne.

New Report

Close