Kolike prinose ostvarujemo

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kolike prinose ostvarujemo

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Otvaram ovu temu s ciljem da svatko tko to želi napiše kakav je prinos ostvario na kraju nekog razdoblja. Neka to bude na kraju svakog mjeseca. Čisto usporedbe radi jel isplativije ulagati u inv.fondove ili ulagati sam.

Veljaču sam završio s prinosom od 5%
Od početka godine prinos je 24%

Prošlu sam godinu završio s 50% dobiti.
Ove godine, u prva dva mjeseca, prinos je 12%.

od 10.2005. cca. 60%

od 1.12. do danas oko 20%, za pocetnika nadam se nije lose!?

zivio koei

U 3 godine ukupno 850% – 80% dionice, 20% fondovi. Slušajte mene djeco.[smiley2]

Ovu sam temu otvorio s mišlju da se previše ne samohvalimo s daljom prošlošću, već da iznesemo svoje rezultate recimo od početka 2006. svaki mjesec, pa zbirno za svaki kvartal, pola godine itd.
Mislim da samo tako ova tema može imati neki smisao i nadam se da je više nećemo zatrpavati daljnjom prošlošću i samohvalnim parolama. Hvala!

Ja sam se rodio bez kune u džepu. Kako sada ipak nešto imam, dakle X / 0 = beskonačno, znači ostvario sam beskonačnu dobit. Kada beskonačno podijelim s brojem godina to je opet beskonačno, dakle ostvarujem dobit beskonačno godišnje.

Od 1. 1. 06. – cca. 10% (vidim da neke iritira moja dobit u 3 godine pa sad žele čuti samo od 1. 1.).

al imao si mozak i to je kapital, tako da pada tvoja losa formula u vodu!! i btw x/0 nije beskonacno!

Vidi vidi……
Ha, matematičar…….[smiley1]
Dobro onda “nije definirano”. Dakle, ostvarujem nedefiniranu dobit….[smiley2]

Dragi Dio, ne moraš brinuti jer već sama činjenica što si na forumima u potrazi za informacijama govori da ne spadaš u klub 90% ljudi u hrvatskoj koji smatraju da je najbolja investicija stambena štednja.
I kad ostvariš 1 kunu dobiti na dionicama, znači da u mozgu imaš puuuuuno puuuuno više od ostalih, na kojima ćemo, htjeli ne htjeli, svi dioničari zaraditi , jer ovaj narod samo troši bez razmišljanja o budućnosti. Zato, svaka čast….Imaš ti puno, a nekako si mi podozriv pa mislim ja da imaš ti dosta love doma u bunkeru….[smiley2]


U 3 godine ukupno 850% – 80% dionice, 20% fondovi. Slušajte mene djeco.[smiley2]

Tvoj nick je trebao biti Boško Buha. Koji bombaš, ljudi moji!? Ha, ha, svaka ti čast.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

hromiDabar:

U 3 godine ukupno 850% – 80% dionice, 20% fondovi. Slušajte mene djeco.[smiley2]

Tvoj nick je trebao biti Boško Buha. Koji bombaš, ljudi moji!? Ha, ha, svaka ti čast.

Reci zašto? Ne razumijem foru.


hromiDabar: ” U 3 godine ukupno 850% – 80% dionice, 20% fondovi. Slušajte mene djeco.[smiley2] ” Tvoj nick je trebao biti Boško Buha. Koji bombaš, ljudi moji!? Ha, ha, svaka ti čast.

Pa zasto, u zadnje tri godine nije bio nikakav poseban problem ostvariti takav prinos?

New Report

Close