Koji auto vozite?

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Koji auto vozite?

Evo malo ležernije…pošto smo mi hrvati poznati po tomer što se hvalimo po dobrim automobilima, onako napišite koji auto vozite,te kažite koji biste auto željeli voziti, kojeg si trenutno ne možete priuštiti..

Uglavnom….navalite

[smiley2]

Mitsubishi Colt ’87. [smiley2]

A da mogu birati, vjerojatno Lexus 600h, ali ne volim takva utopistička pitanja [smiley16]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

Opel Omega 2,5 Disell

La vita e bella!


Opel Omega 2,5 Disell

Diesel, zaboga… što je meni….[smiley7][smiley7][smiley7]

La vita e bella!

Renault 21 1.4 TL 91 godište,kao nov. Da mi se vozi nešto drugo vozio bih.
Možda dogodine padne novi Mondeo,ali otom potom,vjerujem da ću prije to upucati u HEP…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Alfa 156 2,4 JTD, 2003. Nakon HEP-a možda i nešto malo bolje ako Bog da.

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

imam jugo ćao i jugo ćao sport….isti su samokaj sport verzija ima predispozicije za radio i metalne papučice

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Renault 21 1.4 TL 91 godište,kao nov. Da mi se vozi nešto drugo vozio bih. Možda dogodine padne novi Mondeo,ali otom potom,vjerujem da ću prije to upucati u HEP…[smiley2]

Pravi izbor kolega! [smiley2]
Neću nikada zaboraviti kako ste mi lijepo čestitali 1000-ti post.
Rekli ste mi da mi želite da još puno zaradim i da barem polovicu namijenim za sebe. (Čista, prosta i nepatvorena – POTRŠNJA!!! brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr…..)
E, možda je vrijeme da vam uzvratim sa istim lijepim željama. [smiley11]

P.S.

Čestitam na 2000-tom postu!!!!!![smiley11]

La vita e bella!


” Pravi izbor kolega! [smiley2] Neću nikada zaboraviti kako ste mi lijepo čestitali 1000-ti post. Rekli ste mi da mi želite da još puno zaradim i da barem polovicu namijenim za sebe. (Čista, prosta i nepatvorena – POTRŠNJA!!! brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr…..) E, možda je vrijeme da vam uzvratim sa istim lijepim željama. [smiley11] P.S. Čestitam na 2000-tom postu!!!!!![smiley11]

Hvala care….tek sam sad vidio da stvarno podosta pišem..[smiley2]

Što se tiče auta,jedan sam od oni koji će možda prije kupiti i polovnu limuzinu nego nešto novo ,a malo. Doduše malo sam širi pa mi odgovara i veći auto…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Peugeot 206 , 1.4, krece se na benzin…
i ja sam za to da nikada ne bi kupio novi auto…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Vozim Audi A3

bmw 318d star dvije godine i zena A6 star godinu

passat 2.0 tdi

renault clio II

New Report

Close