Kinezi postali većinski vlasnici Tehnike?

Naslovnica Forum Komentari članaka Kinezi postali većinski vlasnici Tehnike?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

većnsko vlasništvo je pojam kada se u kapitalu društva participira u najmanje 50%+ 1 dionica dok u ovome slučaju, kineski investitor participira u kapitalu 20% što ga čini samo najvećim pojedinačnim dioničarom a s tim udjelom od 20% osim što može davati prijedloge na GS , nema nikakva veća zakonska prava nego što ima dioničar koji ima samo jednu dionicu

dakle, ne brkati većinsko vlasništvo i najveće pojedinačno…kontrolni paket nastupa od 25%+1 a s time i obveza objave ponude za preuzimanje.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Mogla bi Tehnika sad preko 500kn. Me zato sto toliko vrijedi vec zato ste ce ovo biti utrka ta 5% dionica. A iste ce se masno morati platiti.


Mogla bi Tehnika sad preko 500kn. Me zato sto toliko vrijedi vec zato ste ce ovo biti utrka ta 5% dionica. A iste ce se masno morati platiti.

Nisi čuo za postupak istiskivanja (hrv. squeeze out)? A i nominala će drastično vrisnut…

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

ne bi ja puno očekivao…kinezi su NAJškrtiji ljudi na svijetu i to doslovce do zadnjega!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


ne bi ja puno očekivao…kinezi su NAJškrtiji ljudi na svijetu i to doslovce do zadnjega!

sumnjam da se uopće radi o kinezima….to su sve samo novinarske špekulacije….dosta je pogledati kako grade pelješki most-dovedu svoju operativu i svoje radnike, uopće ih ne zanima ništa naše….kakva crna tehnika, smiješno….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close