Kinezi nemaju narudžbi, a naši brodograditelji nemaju radnika

Naslovnica Forum Komentari članaka Kinezi nemaju narudžbi, a naši brodograditelji nemaju radnika

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pa neka uvezu kineze ili neka našuma ponude veće plaće za taj težak rad.

neće uvijek biti ovako.

To su vecina jako teski poslovi .. nekad cak benificirani ne znam kako je danas.. al da ce netko doc iz vana to rsditi za recimo 600 eura mjesecno.. bas I ne vjerujem..

Ma neće ljudi raditi.

U Hrvatskoj od 3,5 miliona radno sposobnih radi samo 1,2 miliona , a 1,1 miliona su penzići (1/2 lažni).

A 1.200.000 ih neće uopće raditi .

Vide od svojih antifa roditelja da se može živjeti i bez rada.

Ako tražite nekoga da vam nešto u fušu radi smradovi traže dnevnicu 100 Eura i klopu i piće i cigarete.

.


Ma neće ljudi raditi.

U Hrvatskoj od 3,5 miliona radno sposobnih radi samo 1,2 miliona , a 1,1 miliona su penzići (1/2 lažni).

A 1.200.000 ih neće uopće raditi .

Vide od svojih antifa roditelja da se može živjeti i bez rada.

Ako tražite nekoga da vam nešto u fušu radi smradovi traže dnevnicu 100 Eura i klopu i piće i cigarete.

Pa nije onda da nece da rade I da ne znaju nego jednostavno zele biti dobro placeni.. a ne kao u brodogradilistu..

U pravu si.
Mi svi prodajemo svoj rad a kupac (poduzetnik) određuje cjenu koju hoće , želi , može , platiti.
Kupac (poduzetnik) neće , ne želi , nemože platiti naš rad koliko ga mi cjenimo , pa smo osuđeni doma ležati besposleno.

Bolje je raditi badave nego besposlen ležati !

Brodosplit ima višak radnika jer nemaju posla… pa ih neće uzeti u drugi škver

New Report

Close