Kerumov Isus neće nikad biti podignut

Naslovnica Forum Komentari članaka Kerumov Isus neće nikad biti podignut

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Na moju veliku žalost taj je čovjek gradonačelnik moga Grada- za njega su ljudi glasovali iz različitih pobuda: neki zato jer se s njim mogu-žele identificirati (san o uspjehu), neki iz dišpeta, neki iz čiste zafrkacije…Tražili ste- gledajte!


Na moju veliku žalost taj je čovjek gradonačelnik moga Grada- za njega su ljudi glasovali iz različitih pobuda: neki zato jer se s njim mogu-žele identificirati (san o uspjehu), neki iz dišpeta, neki iz čiste zafrkacije…Tražili ste- gledajte!

Jedina razlika između onih prije i Keruma je taj što je čovjek neuk…vokabular mu je takav kakav je, ostalo ama baš sve isto…jer ovi prije su krali ohoohho, al upakirano lijepo, zakamuflirano…fakultetski…dok Kerum uzima ono seljački otvoreno. To je jedina razlika..e sad da bilo tko dođe opet će biti isto..namiri sebe koliko god možeš pa šta ostane …..samo rijetko šta ostane tako da komedija se nastavlja…pitanje je samo tko je glavni glumac.

Kolega kala, uvjerili ste me da živim u zabludi i da je čitav moj svjetonazor samo produkt te zablude…Odlično! Evo predlažem da Keruma proglasimo kraljem, uspostavimo monarhiju s dinastijom Kerum na čelu i ništa ne mijenjamo jer je sve baš onako kako bi trebalo biti…

Baš mi je drago što sam vam otvorio oči.. [lol], ali niste shvatili poantu. Osobno.. zaboli me ako će i crni cigo biti gradonačelnik..ali ako će pridonjeti općem razvoju društva..boljem životu ljudi u svojem gradu..napretku..al nikako se sjetiti koji su to u prošlosti bili…niti živim u zabludi da će biti..ma koliko to svi mi priželjkivali..ma kojim riječnikom govorili, ma odakle dolazili..fetivi…nefetivi. Htjedoh reći sve su to ista .ovna upakirana u čokoladu ,s tim kad vidim Kerumovo pakiranje bar se nasmijem..

dosta ga je vidjeti kada dolazi na sjednicu gradskog vijeća sa onom kapom usred ljeta.

Drago mi je da je bar nekome smiješno…

I to je MOJ gradonačenik kao i @Juditin , samo ja nisam iz Ogorja Gornjeg , nisam željna poduzetničkog bogaćenja i naraFski, da nisam glasala. Prema tome, moje ambicije za boljitak Splita nisu osujećene, ali je osujećen grad Split , moja djeca i njihova budućnost. A Veliki Isus mi ne koristi ni u kakvom pogledu . Njemu možda i treba da spere sve poslovne i privatne grijehe koje ja NEMAM

Kolega kala, potpisujem.

Gospodin autor ovoga članka neobjektivno i ideološki obojeno završava članak. Ne kažu zadzabe za Tuđmana da bi trebao dobiti Nobelovu nagradu za kemiju s obzirom s kakvim je ljudima uspio stvoriti državu. To je izvan dosega površnog viđenja autora ovoga članka.

New Report

Close