KD Nova Europa

Uskoro stiže ovaj fond,bez ulazne naknade od 15.10.-15.11.
Fond će ulagati u tržišta bivše Juge,Ukrajina,Bugarska,Rumunjska,Grčka….
Prvu godinu bi ovdje moglo biti extra prinosa…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Bas kad sam mislio otvoriti ovu temu, KD Nova Europa!

Mislim da je bilo ocekivano od KD-a da pocnu s ovakvim fondom, ipak su na neki nacim limitirani u Victoriji jer je u portfelju oko 80 posto hrvatskih dionica. To se vidilo zadnjih mjeseci kad je Victoria najvise osjetila korekciju. Vide i oni sami da se u fondove tipa “JIE” dosta ulaze a Victoriju se obilazi. Usto, kod nas ce prinosi biti sve manji sto smo blizi EU. Ali zato “istocnija” trzista imaju malo duzi period vecih prinosa.
Valjda nece tamo kakva puska opalit…

A sto se ulazne naknade tice, znaju oni da se pare od THT-a vracaju. I Erste fondovi imaju akciju, a mislim da ce do kraja tjedna vecina drustava za upravljanje fondovima privremeno ukinuti ulazne naknade!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

mislim da će biti ok ovaj novi fond nešto treba uložiti unutra pa čekati, za godinu dana imat ćemo već neki rezultat

dan je pametniji od noći

čiji je ovo fond ? vlasnička stuktura ?

KD Investments iz Zagreba, dio su KD Group iz Slovenije, osnovali su prvi dionicki fond u Hrvatskoj jos 1999. godine KD Victoria, otad joj je prinos blizu 600 posto. Iako Vikici u zadnje vrijeme bas i ne ide, ipak je tu 80 posto hrvatskih dionica, ali vratit ce se… Nadam se!
http://www.kd-group.hr/index.php

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Kolega ispravak,nije KD group nego olding,a vlasnik je Matjaž Gantar,jako sposoban čovjek, a uz to i jako dobro svira bas.[smiley2]
Mislim da se grupa zove Ljubljanski psi..[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Čuvajte se Kosova. [smiley6]

No respect


Čuvajte se Kosova. [smiley6]

imaju udjele i firmama sa kosova?[smiley7][smiley7][smiley7][smiley7]
mislim da si u krivu![smiley2]

dan je pametniji od noći


Čuvajte se Kosova. [smiley6]

Pa neće staviti ne znam koliko na Kosovo….
Odavno sam ulagač KD-a (bio) i vjerujem da će to ekipa odraditi dobro..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Uskoro stiže ovaj fond,bez ulazne naknade od 15.10.-15.11.
Fond će ulagati u tržišta bivše Juge,Ukrajina,Bugarska,Rumunjska,Grčka….
Prvu godinu bi ovdje moglo biti extra prinosa…[smiley2]

Svi KD fondovi su u tom periodu bez ulazne naknade.

I ST i Erste fondovi su bez naknade, a mogli bi i ostali kad se lova od THT-a vrati…


I ST i Erste fondovi su bez naknade, a mogli bi i ostali kad se lova od THT-a vrati…

Tema je KD,a ne Erste,ne doprinosite temi kolega….[smiley10]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

U KD-u sam vec par godina i uopce ne razmisljam da sada vadim novce i ulazem u neke druge fondove.

Ovaj novi fond mi se cini kao pametan izbor za ulaganje. Nov je, a trziste na koje ce ulagat moze dati prilicno dobre rezultate [smiley2]

Cuore Sportivo

SZ,

U KD-u sam vec par godina i uopce ne razmisljam da sada vadim novce i ulazem u neke druge fondove. Ovaj novi fond mi se cini kao pametan izbor za ulaganje. Nov je, a trziste na koje ce ulagat moze dati prilicno dobre rezultate [smiley2]

Upravo tako i ja razmišljam,ulaže slijedeći tjedan i na to ću podići lombardni kredit,a sa tom lovom ću harati ili i dalj kod nas ili ću ipak polako na istok,mada ni tamo nije situacija prekrasna….a možda i kreda ode opet u fond..
Očekivanja su mi 30% u godinu dana,što bi me jako zadovoljilo…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close