Kako će reagirati 16 milijardi kuna doznaka kućanstvima iz inozemstva?

Naslovnica Forum Komentari članaka Kako će reagirati 16 milijardi kuna doznaka kućanstvima iz inozemstva?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Obitelji treba preseliti u Bugarsku ili Rumunjsku, pa im tamo slati doznake dok ovdje ne padne komunizam; ondje su i stan i hrana puno jeftiniji, porezi niži, sjediti bespomoćno u Slavoniji ili Lici i puštati da vas brutalno gule marksistički činovnici potpuna je ludost

Najbolje da gastabajteri umjesto clanovima obitelji, novce odmah uplate u drzavni proracun, ministarstvo osnuje povjerenstvo u kojem bi sjedili Skegro i Linic i odlucivali koliko para ide kome.
Dobar dan gospodjo, sin vam salje 150 ojra iz Njemcije, eto dosta vam je 40, a 110 treba za Uljanik.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

kolike su šanse da će veći % tih para vidjeti market umjesto kladionice?
e moj narode….
narod živi kako narod zaslužuje točka

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Narod dno dna.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Najbolje da gastabajteri umjesto clanovima obitelji, novce odmah uplate u drzavni proracun, ministarstvo osnuje povjerenstvo u kojem bi sjedili Skegro i Linic i odlucivali koliko para ide kome.
Dobar dan gospodjo, sin vam salje 150 ojra iz Njemcije, eto dosta vam je 40, a 110 treba za Uljanik.

To već postoji . ali mislim da je više stvar korigiranja nekog ko socijalnog cenzusa na to davanje, čak možda da i uvede se odjeljenje hzz za inozemstvo da državljani u inozemstvu prime naknadu za nezaposlenost

New Report

Close