Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Kako će reagirati 16 milijardi kuna doznaka kućanstvima iz inozemstva?
Pretraživanje
Dionička društva
EU zemlje su dosegnule vrhunac u rastu, no nitko ne može reći hoće li usporavanje prerasti u recesiju.
osi3 5.12.2005.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
66%

Obitelji treba preseliti u Bugarsku ili Rumunjsku, pa im tamo slati doznake dok ovdje ne padne komunizam; ondje su i stan i hrana puno jeftiniji, porezi niži, sjediti bespomoćno u Slavoniji ili Lici i puštati da vas brutalno gule marksistički činovnici potpuna je ludost

slazic 6.7.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Najbolje da gastabajteri umjesto clanovima obitelji, novce odmah uplate u drzavni proracun, ministarstvo osnuje povjerenstvo u kojem bi sjedili Skegro i Linic i odlucivali koliko para ide kome.
Dobar dan gospodjo, sin vam salje 150 ojra iz Njemcije, eto dosta vam je 40, a 110 treba za Uljanik.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

migra 16.6.2010.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
20%

kolike su šanse da će veći % tih para vidjeti market umjesto kladionice?
e moj narode….
narod živi kako narod zaslužuje točka

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfeler...

NaBiduAsku 14.12.2018.
Korisnik s iskustvom
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
-

Narod dno dna.

konjkW 28.9.2008.
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
-

slazic

Najbolje da gastabajteri umjesto clanovima obitelji, novce odmah uplate u drzavni proracun, ministarstvo osnuje povjerenstvo u kojem bi sjedili Skegro i Linic i odlucivali koliko para ide kome.
Dobar dan gospodjo, sin vam salje 150 ojra iz Njemcije, eto dosta vam je 40, a 110 treba za Uljanik.

To već postoji . ali mislim da je više stvar korigiranja nekog ko socijalnog cenzusa na to davanje, čak možda da i uvede se odjeljenje hzz za inozemstvo da državljani u inozemstvu prime naknadu za nezaposlenost