Kako će Goran Marić presuditi državnoj imovini?

Naslovnica Forum Komentari članaka Kako će Goran Marić presuditi državnoj imovini?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Evo velikog stručnjaka Gorana Marića kako pokorno spušta pogled pred Ćaćom:


Evo velikog stručnjaka Gorana Marića kako pokorno spušta pogled pred Ćaćom:


normalno, kada ne zna jedninu i množinu glagola, zastidio se

ovo je taktički potez plenkovića da se duhovi hdzeja smire…nikakva nova ministarstva se neće organizirati a marić će izletiti i prije nego što svhvati što mu se dogodilo

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


ovo je taktički potez plenkovića da se duhovi hdzeja smire…nikakva nova ministarstva se neće organizirati a marić će izletiti i prije nego što svhvati što mu se dogodilo

hebote, evo prošlo je tek koji dan od kada sam ovo napisao …e, da mi tako ide u dionicama

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



ovo je taktički potez plenkovića da se duhovi hdzeja smire…nikakva nova ministarstva se neće organizirati a marić će izletiti i prije nego što svhvati što mu se dogodilo

hebote, evo prošlo je tek koji dan od kada sam ovo napisao …e, da mi tako ide u dionicama
[/quote]

***da te tak ide u dionicama propal bi ko Grčka Goran Marić zabio nož u leđa Barbosi[/url]

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!




ovo je taktički potez plenkovića da se duhovi hdzeja smire…nikakva nova ministarstva se neće organizirati a marić će izletiti i prije nego što svhvati što mu se dogodilo

hebote, evo prošlo je tek koji dan od kada sam ovo napisao …e, da mi tako ide u dionicama
[/quote]

***da te tak ide u dionicama propal bi ko Grčka Goran Marić zabio nož u leđa Barbosi[/url]
[/quote]
ima l’ tko broj mobitela od ovoga našega čovjeka što će raspolagati državnom imovinom

Sina, nakon fakulteta je zaposlio u Hrvatski zavod za zapošljavanje.
Očito vjeruje da bi tu bilo najviše posla u budućnosti.

vuk dlaku mijenja, ali ćud ne

http://www.hercegovina.info/mediji/poskok-info/jedvaj-i-hdz-ov-goran-maric-je-primao-mito-kao-nogometni-sudac-2616

Neizmjerno sam sretna. goran marić je kroz svoju profesionalnu karijeru nogometnog suca dokazao da je pošten, iskren i ima integritet. Također mu je matematika jača strana jer nikada nije zapisavao podjeljene kartone već ih je pamtio.
Nadam se da će tako i nastaviti kroz svoj hobi politiku. Kao što je rekao, u DUUDIu postoji vidljiva i nevidljiva imovina. Vidljivu će napraviti nevidljivom a nevidljivu ostaviti takvu.
Također mi je sladak njegov naglasak i kako koristi meko slovo “ć”.
Još jednom zahvaljujem nebesima

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Neizmjerno sam sretna. goran marić je kroz svoju profesionalnu karijeru nogometnog suca dokazao da je pošten, iskren i ima integritet. Također mu je matematika jača strana jer nikada nije zapisavao podjeljene kartone već ih je pamtio.
Nadam se da će tako i nastaviti kroz svoj hobi politiku. Kao što je rekao, u DUUDIu postoji vidljiva i nevidljiva imovina. Vidljivu će napraviti nevidljivom a nevidljivu ostaviti takvu.
Također mi je sladak njegov naglasak i kako koristi meko slovo "ć".
Još jednom zahvaljujem nebesima

od SKOJ-evaca i Udbaša će biti sigurno pošteniji


od SKOJ-evaca i Udbaša će biti sigurno pošteniji

A čovjek se sam proglasio marksistom
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/327074/HDZ-ovac-Maric-Moramo-uvazavati-i-Marxa.html

New Report

Close