KABA (Karlovačka banka d.d)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KABA (Karlovačka banka d.d)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da je ova dionica nakon povlačenja po temi Komentari trgovanja zaslužilo svoju temu.

Promjene u vlasničkoj strukturi KAPI je izašla:

Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira KABA-R-A
Stanje na dan: 08.09.2006

Naziv vlasnika računa Mjesto
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU ZAGREB, HRVATSKA
COMPARO D.O.O. NOVA GRADIŠKA, HRVATSKA
KUKULJAN JONATHAN RIJEKA, HRVATSKA
LANZVILLE INVESTMENTS VADUZ, LIHTENŠTAJN
Skrbnički račun:
KARLOVAČKA BANKA D.D. KARLOVAC, HRVATSKA
FARKAŠ ANTUN BEBRINA, HRVATSKA
MUNJA D.D. ZAGREB ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
PBZ D.D. ZAGREB, HRVATSKA
ŽABAC TRGOVAČKO PEKARSKI OBRT I UGOSTITELJSTVO ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
HPB D.D. ZAGREB, HRVATSKA

Glavna skupština zasjeda sutra.

Gledajuči K/P na KABI 6879/5504 i liparjenje na kupnji, uvjeren sam u lijepi odmak od 300 još danas.Ima sve više i više interesenta za tu potcijenjenu ljepoticu.


Gledajuči K/P na KABI 6879/5504 i liparjenje na kupnji, uvjeren sam u lijepi odmak od 300 još danas.Ima sve više i više interesenta za tu potcijenjenu ljepoticu.

Boja fonta ti se pozlatila. [smiley11]

No respect


Gledajuči K/P na KABI 6879/5504 i liparjenje na kupnji, uvjeren sam u lijepi odmak od 300 još danas.Ima sve više i više interesenta za tu potcijenjenu ljepoticu.

optimist:

Gledajuči K/P na KABI 6879/5504 i liparjenje na kupnji, uvjeren sam u lijepi odmak od 300 još danas.Ima sve više i više interesenta za tu potcijenjenu ljepoticu.

Boja fonta ti se pozlatila. [smiley11]


Sutra oćekujem daljni rast cijene, a ako ne prođe dokapitalizcija, biće prava eksplozija. [smiley2]

Sutra oćekujem daljni rast cijene, a ako ne prođe dokapitalizcija, biće prava eksplozija. [smiley2]

Neprolazak dokapitalizacije je mozda najavljen danasnjom pozitivnom trgovinom. Mozda je i najava dokapitalizacije bila samo “kost” da padne cijena za 25%, ulete odabrani, pa opet sve ode gore…
[smiley11]

No respect


Neprolazak dokapitalizacije je mozda najavljen danasnjom pozitivnom trgovinom. Mozda je i najava dokapitalizacije bila samo “kost” da padne cijena za 25%, ulete odabrani, pa opet sve ode gore…
[smiley11]

Uh, to bi bila jako skupa kost za onoga koji ju je bacao, mislim na milione kn prometa.
Čini mi se da će ipak biti dokapitalizacije, a da je ovo ekipa skupljala novčeke za shopping po 150.[smiley1]
Vidjet ćemo.

05.06.2006.

Ivanišević preuzima Karlovačku banku
Proslavljeni hrvatski tenisač Goran Ivanišević, koji je danas bio nazočan otvaranju rekonstruirane poslovnice Karlovačke banke u Kovačićevoj ulici u Karlovcu, mogao bi ući i u vlasničku strukturu te banke, potvrdili su čelnici Banke

Postoji vjerojatnost da Ivanišević svojim kapitalom dokapitalizira Banku i uđe u vlasničku strukturu, izjavio je predsjednik Uprave Karlovačke banke Sandi Šola na novinarski upit u kakvu je odnosu Ivanišević sa Karlovačkom bakom.

Uvjeti i iznosi još nisu dogovoreni, no, kako se doznaje, radi se o iznosima ne manjim od 50 postotnog dijela temeljnog kapitala koji iznosi 70 miljuna kuna. [smiley11]

No respect

(Trzisna vrijednost starih dionica prije najave dokapitalizacije + nominalna vrijednost tj. prodajna cijena novih dionica)/ ukupnim brojem dionica = cca. 285 kn. Vrijedi riskirati par kuna po dionici (kupovina na 295), jer u protivnom…. plus je veelik. [smiley11]

No respect

E pa danas bi stvarno moglo biti ludo sa KABA. Cijene lete gore, a za podne najavljena dokapitalizacija… [smiley7]

No respect


E pa danas bi stvarno moglo biti ludo sa KABA. Cijene lete gore, a za podne najavljena dokapitalizacija… [smiley7]

Zar ne bi tek u podne trebalo biti odlučeno hoće li biti dokapitalizacije?
I zar ne bi cijena trebala prvo malo pasti ako bude dokapitalizacije?

Ili sam ja nešto krivo shvatio….

Pozdrav. [smiley2][smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Pa to ti i govorim. Ako bude kvoruma, i vecina bude za (sto ne bi trebalo sumnjati), danas ce se odluciti o dokapitalizaciji. A od jucer cijena otisla 15% gore.

No respect


Pa to ti i govorim. Ako bude kvoruma, i vecina bude za (sto ne bi trebalo sumnjati), danas ce se odluciti o dokapitalizaciji. A od jucer cijena otisla 15% gore.

Ma onda smo se krivo razumjeli….

Misliš li da bi cijena mogla malo pasti ako se odluči za dokapitalizaciju ? (Pod tim mislim da se vrati na jučerašnju ili malo niže ?) To mi je nekako logično, pa me zanimaju i mišljenja drugih kolega na forumu….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Cijena po meni n(ako)n dokapitalizacije ide na oko 285 kn. Pogledaj nekoliko postova prije. Zato me i cudi. Mozda netko zna da nece biti dokapitalizacije, a onda je target 400 kn. Ne znam da su bas blesavi ovi sto sad uzimaju. BTW, ja uzeo na 295 prosli tjedan.

No respect


Cijena po meni n(ako)n dokapitalizacije ide na oko 285 kn. Pogledaj nekoliko postova prije. Zato me i cudi. Mozda netko zna da nece biti dokapitalizacije, a onda je target 400 kn. Ne znam da su bas blesavi ovi sto sad uzimaju. BTW, ja uzeo na 295 prosli tjedan.

Pa i mene to čudi… moguće da kupuju ljudi na blef… a možda i ne…. Ja sam ju kupovao po 300, pa jučer prodao jer mi se učinila dobra kratkotrajna zarada… a i jedan od razloga prodaje je bio što se nadam da ću ju danas ili sutra opet moći kupiti po 300 ili niže…

Pozdrav. [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close