J&T banka želi delistirati dionice sa Zagrebačke burze

Naslovnica Forum Komentari članaka J&T banka želi delistirati dionice sa Zagrebačke burze

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Super..
Koja je slijedeca..
Slrs
Sapn
Ipkk
Snho
Alfa
Beta
Gama
Delta
Lrh
Nastavite niz

A BALVANA!!! :) :) :)

Koja je slijedeca..
Slrs
Sapn
Ipkk
Snho
Alfa
…….
o tome vam i ja pričam

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Ma bježi od toga. Zato sam i izašao iz Solarisa s dobiti manjom nego sam mislio.
Iskreno sam mislio: ajde, stvaraju vrijednosti itd. Ali šipak.
Dovoljno je da najave skupštinu za 4 mjeseca s temom delista, cijena padne 40-50% i onda ti daju prosjek zadnja tri mjeseca. Hahahaha. Zamisli.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Ma bježi od toga. Zato sam i izašao iz Solarisa s dobiti manjom nego sam mislio.
Iskreno sam mislio: ajde, stvaraju vrijednosti itd. Ali šipak.
Dovoljno je da najave skupštinu za 4 mjeseca s temom delista, cijena padne 40-50% i onda ti daju prosjek zadnja tri mjeseca. Hahahaha. Zamisli.

ako kupite na – 50% duplo više nego što ih imate kod objave, još možete i zaraditi, ne vidim u čemu je problem, znate li bilo koji razlog zašto ova banka to želi delistirati i zašto bi im netko trebao dragovoljno predati svoje dionice po bagatelnoj cijeni, ako su oni ušli da zarade, ondaa neka stoje dok i oni svoje ne budu pro(e)davali Kinezima, sjetite se samo kako je ZABA počistila po 120 ISST kod objave delista, zatim ponuda na 156,00 isti dan, a onda za neko vrijeme prodali po 220, nitko vas ne tjera van iz dobre dionice, ne kažem da isto vrijedi i za one koji su ulazili prije nekoliko godina, njima je već dosta spački, prijevara i podmetanja, ali tko je od 5 i niže kn s njima, neka samo igraju, igrati ćemo zajedno

New Report

Close