Josipović počinje s preseljenjem u Visoku, Grabar Kitarović negoduje

Naslovnica Forum Komentari članaka Josipović počinje s preseljenjem u Visoku, Grabar Kitarović negoduje

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Tko Visoko leti, nisko pada.

Obećanja se trebaju održati.

Nije mi jasno kako Visoka sada najednom nije za predsjednika države?

Pa ozbiljan državnik ne daje obećanja, a da prethodno nije provjerio osnovne fakte.

Uostalom gospodin Karamarko je radio na Pantovčaku na tim poslovima, tako da stvarno predsjednica Kolinda je mogla dobiti podatke iz prve ruke.

Ako su i ostala obećanja i njihova razrada na nivou Visoke, onda se Hrvatima dobro ne piše.
Mislim nitko od predsjednice ne očekuje da će sva obećanja ispuniti u prva 2-3 mjeseca. Trebati će joj bar godina, da vidimo kako joj ide.

Ali preseljenje može napraviti odmah.

Jer me ovo sve više podsjeća na Toma i Jerrya, s time da su to bili pametni i duhoviti crtići.

Pa ako je Kolinda dala obećanja onda čemu Milanovicevo uplitanje navrat nanos u to!? Zar on nema svoj posao i svoj plan21? Cak i njegova ministrica kulture kaže da Visoka još nije spremna ali on bas zato nasilu to radi samo da napakosti. Cak joj nije želio ni čestitati! Njegov mandat svodi se na ovakva podmetanja,svakodnevne ruckove po restoranima,retoričke eskapade bez smisla i skupe turisticke izlete u prekooceanske zemlje na teret proračuna.

Treba li na vrat na nos seliti u Visoku ili je potrebno prije toga prilagoditi taj objekt potrebama predsjednika.

Kao i sve do sada vlada RH radi nepromišljeno.

Kolinda je izjavila da je ova vlada najnesposobnija , najjadnija itd ……. što je istina 3 god. recesije sve govore ………. i sad mile nagovara josu da joj kao uzvrate …… srljaju iz gorega u gore ——- al ovaj narod voli svoju predsjednicu jer ima i srce i duše

DAJ PET !!!

Krivo se postavljaju teze; Milanoviće ne preseljava Kolindu, nego Josipovića!
Zašto, dva tjedna prije isteka mandata? To je toliko nisko da nije vrijedno komentara!!Ako Milanović toliko “voli” novu predsjednicu neka joj ispuni i ostale želje, ona o sazivanju tematskih sjednica Vlade ga ništa ne košta-ne pada mu napamet!!Zašto neki misle da je ovo Kolindin neuspjeh? Ona je obećala preseljenje, pa pustimo ju neka se sama preseli, demokratski je da i promijeni mišljenje! Ovo što se radi je čisto nasilje, barbarizam, netolerancija, nesnošljivost….


Pa ako je Kolinda dala obećanja onda čemu Milanovicevo uplitanje navrat nanos u to!? Zar on nema svoj posao i svoj plan21? Cak i njegova ministrica kulture kaže da Visoka još nije spremna ali on bas zato nasilu to radi samo da napakosti. Cak joj nije želio ni čestitati! Njegov mandat svodi se na ovakva podmetanja,svakodnevne ruckove po restoranima,retoričke eskapade bez smisla i skupe turisticke izlete u prekooceanske zemlje na teret proračuna.

udbaške smicalice još uvijek funkcioniraju u Hrvatskoj zahvaljujući drugovima iz SDP-a, nikada nisu radili u interesu ove države, zašto to očekivati ovaj put, sve se moglo organizirati za neko vrijeme, ali prebaciti imovinu RH na upravljanje DUDI-ju u ovome trenutku je čista provokacija, ako je 15 godina bila u službi CK SDP-a, ovo je najgnjusnija podvala skojevca Milanovića i oca mu Stipe, uz pomoć ostalih polovice ministara hrvatske Vlade, sa prosrpskim stavovima, bit će tu još svega

Aktualna Vlada želi izbjeći -ono što očito želi HDZ.

Kolinda ko kraljica u Visokoj, a KARAMARKO ko vitez na Pantovčaku….

Gosp. Josipoviću, nemate ni jedan razlog ići im na ruku, nego
se preselite u Visoku, i tamo napravite primopredaju…Pantovčak -zatvorite.

Sigurnosni razlozi …….??’ hahahahaha…….KOGA, OD KOGA , ZA KOGA ???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Josipović je možda i protiv ovoga jer je govorio da nikakve vece odluke do primopredaje nece donositi no zato je Milanović ovih dana poslao Uskok na HTV da proceslja ugovore sa ZAMPom…to mu je indirektna poruka da radi ono sto mu se kaže inače bi mogao svirati klavir u Remetincu

Da li vam se sada, iz ove pozicije, čini ona izjava mlade SDP-ovke o regularnosti izbora slučajna??
Očito sve dolazi iz iste kuhinje!!!
Ne razumijem kako sve to mogu dledati normalni članovi SDP-a, znam da im nije lako….


Krivo se postavljaju teze; Milanoviće ne preseljava Kolindu, nego Josipovića!
Zašto, dva tjedna prije isteka mandata? To je toliko nisko da nije vrijedno komentara!!Ako Milanović toliko "voli" novu predsjednicu neka joj ispuni i ostale želje, ona o sazivanju tematskih sjednica Vlade ga ništa ne košta-ne pada mu napamet!!Zašto neki misle da je ovo Kolindin neuspjeh? Ona je obećala preseljenje, pa pustimo ju neka se sama preseli, demokratski je da i promijeni mišljenje! Ovo što se radi je čisto nasilje, barbarizam, netolerancija, nesnošljivost….

kretenizam se davno uvukao u ovu nenarodnu vlast, sada to samo dokazuju, ne radi se o Kolindi, njima ili nekom trećem, konačno bi morali svi zajedno početi razmišljati o stanju u državi i problemima naroda, koliko sam vidio Kolinda ima taj naum, ali Milanović ne voli HDZ, Karamarka i ostalu “hajdučiju” i za to moraju svi ispaštati, zato je zaslužio ne da ode mirno sa vlasti nego da ga narod potjera, jer nije bolje zaslužio i ako ovako nastavi, to će mu se sigurno dogoditi

Da stoluje na trošak građana Rep.Hrvatske u takvoj vili, i to je
previše za ovu skromnu i siromašnu državu….

Od nje očekujem i dalje žensku prevrtljivost, neodlučnost, neznanje i
skandale….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ljudi još ne shvaćaju da biranjem SKJ na Vlast dovodi se u opasnost temelji Hrvatske države. Pa da je Josipović ostao predsjednik mijenjao bi Ustav i sve više bi se vraćali u prošlost. Ljudi moraju izaći na ulice i izbaciti Mili-Vanilija. Nakon toga nadam se da će za ove 4 godine netko i odgovarati. HDZ je kr.o ali su neki u zatvoru, SDP kr.de ništa manje ali sve trpa pod tepih kao i prošlost u zadnjih 50 godina.


Krivo se postavljaju teze; Milanoviće ne preseljava Kolindu, nego Josipovića!
Zašto, dva tjedna prije isteka mandata? To je toliko nisko da nije vrijedno komentara!!Ako Milanović toliko "voli" novu predsjednicu neka joj ispuni i ostale želje, ona o sazivanju tematskih sjednica Vlade ga ništa ne košta-ne pada mu napamet!!Zašto neki misle da je ovo Kolindin neuspjeh? Ona je obećala preseljenje, pa pustimo ju neka se sama preseli, demokratski je da i promijeni mišljenje! Ovo što se radi je čisto nasilje, barbarizam, netolerancija, nesnošljivost….

Demokratski je da i promijeni mišljenje?
Pa ona je inzistirala na tome.

Pa to joj je bilo glavno obećanje.
Za razliku od ostalih za koje nema nadležnost, ovo može lagano i ispuniti.
A svaka kune uštede je dobrodošla za proračun.

Pa što da Vlada nije dala dozvolu da se preseli?
Onda bi se govorilo o opstrukciji Vlade.

Što se mene tiče, neka predsjednica kaže da želi da ostane na Pantovčaku i da se ne želi seliti.

Pa nitko je ne sili da se odseli. To se sama sjetila.

Meni je recimo Pantovčak puno reprezentativnije izdanje nego Visoka.

Ono što mene žalosti je to da umjesto predsjednica Kitarović i HDZ govore kako će to promjeniti Hrvatsku da bude najrazvijenija i najbogatija država u Europi, oni plaču gdje će biti smješteni.

Zato sam i napisao da su kao crtić koji nije smiješan.

Dajte se prihvatite posla i nešto konstruktivno radite.

@hasenfefer,

@miami
,

mene interesira , pošto sve znate , jesu li vama roditelji brat i sestra ?

.

New Report

Close