Jokić i njegov tim dali ostavke zbog političkih pritisaka

Naslovnica Forum Komentari članaka Jokić i njegov tim dali ostavke zbog političkih pritisaka

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

N1:

” Jokić je SDP-ov odabranik, ucjenjuje i nesposoban je surađivati.

Ako je netko isključiv, kao što je to Jokić, onda ne treba sudjelovati u kurikularnoj reformi.

Jedini koji postavlja ucjene je gospodin Jokić, to je javno izrekao.

Može se špekulirati, ali očito je da gospodin Jokić stavlja ucjene.

Njega su odabrali političari, i on je politički odabran, i njega je SDP odabrao.

Nisu odabrali druge, nego ove.

Zadaća politike jest to da odlučuje o ključnim procesima u hrvatskoj državi.

Političari su dobili povjerenje da vode građane u svim važnim stvarima.

Mislim da bi Jokić trebao pokazati više smisla za pluralnost i uvažiti činjenicu da bi u tu radnu skupinu, osim politologa i sociologa, trebalo uključiti i ljude iz STEM područja.

Iz krize će nas izvući matematičari, inženjeri i znanstvenici, kojih nema u skupini.”

.

Nekad je šutnja zlato. Kontam da bi kurikularnu reformu trebali vodit Markićka i Bozanić.

Politika ga je postavila, politika ga je smijenila. Što je tu čudno? Imali smo izbore, pobijedila je druga opcija. Jedino što je neobično je što mu je novi ministar dao priliku da pokaže da je spreman surađivati s ljudima koji drukčije misle (većina novih vlada bi ga odmah smijenila), što mu očito nije uspjelo. S obzirom na broj prigovora na ovakvu reformu, nije nikakva šteta ako se naprave velike promjene u svim područjima.

Baš me briga za HDZ ili SDP, dajte več jednom krenite sa nekom reformom, stavite svoje primjedbe i neka reforma ide dalje, jer uskoro neče imati tko učiti po njoj u školi…

Vidim da je nekima bitno da je njihova politička opcija na vlasti a za djecu nema brige. Meni se baš sviđa nova vlast jer će njihovi vjerni birači također raditi do 67. jer će također plaćati skuplju participaciju u zdravstvu, jer će i oni plaćati porez na nekretnine itd…..
Dok je ovaca, neće falit vune😃
Iskreno, ja sam bio za treću opciju na izborima ali koalicijske trgovine su učinile da jedva čekam da ova farsa, vlada-premijer-karamarko-petrov ZAVRŠI

Mene u svemu ovome fascinira medijsko ludilo koje je SDP u stanju proizvesti. Tu su danas stoljecima ispred hdz-a. jer ucjenjivati misnistra, prijetiti ulicom (to je isto izjavio) ….pa sto jos nakon toga odredi smrti? a onda mozda i intelektualni kapacite hdz-a ocito nije bas na nivou jer nema nikoga da brani ove ljude na nacin da se uspjesno parira medijkim spinovima koji u valovima dolaze iz sdp-a.
tako da mislim da je ova vlast svoje rekla, sto povlaci povratak sdp-a a onda je to to i grcka smo za 3 godine.


Vidim da je nekima bitno da je njihova politička opcija na vlasti a za djecu nema brige. Meni se baš sviđa nova vlast jer će njihovi vjerni birači također raditi do 67. jer će također plaćati skuplju participaciju u zdravstvu, jer će i oni plaćati porez na nekretnine itd…..
Dok je ovaca, neće falit vune😃
Iskreno, ja sam bio za treću opciju na izborima ali koalicijske trgovine su učinile da jedva čekam da ova farsa, vlada-premijer-karamarko-petrov ZAVRŠI

Meni se cini da si ti bio za crvene kmere,a ovo sa trecom opcijom je spin jer sto je treca opcija?? Zivi zid i Most.Da su oni dosli na vlast radili bi do 35. valjda,a lovu bi nam izbacivali iz chemtrailsova Sincic i Pernar. Ali nema veze,ajmo mi na taj kukurikulum i s obzirom da si ti procita taj kukurikulum reci mi molim te sto je to toliko u njemu dobro,a da mi je promaklo. Moj mali ide u 5. razred. Od 5 prvih lektira 4 koje su dobili su bili Vuk Karadjic na čelu sa jos nekoliko srbadije,a peta lektira je bila na turskom doslovce. I mali me pitao svaku drugu rijec sto znaci. I onda je nekolicina roditelja dosla u skolu i rekla razredniku da jos jedna takva lektira i da je nasa djeca citati nece. A sta ces takvi smo ti mi kockoglavi s kamenjara. Ne promicemo multikulturalnost i nismo tolerantni.Kako je krenilo starim stazama slave i revolucije ocekivao sam da ce iz povijesti kroz koju godinu ucit kako su srpski Vukovar oslobodili četnici i JNA jebo.te kukurikulum i ko ga je izmislija.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

I da zaboravio sam ti napisat. Mi se cudimo kako su lektire “slucajno” odabrane kako jesu medjutim kad vidis da je u expertnoj skupini iz hrvatskog jezika redom Boris Jokić (voditelj) od milja zvani Bole,Branislava Baranović od milja zvana Brana, Suzana Hitrec od milja zvana Suza,Tomislav Reškovac od milja zvan Burgija,Zrinka Ristić Dedić od milja zvana Rista,Branka Vuk od milja zvana Karađić sve ti je jasno. Iduće bi po kukurikulumu valjda bilo da je u Hrvatskoj sluzberno pismo cirilica jebo.te kukurikulum i ko je radija na njemu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Bravo Frankie , sve napisano 100%. točno !!

New Report

Close