JMNC (Jamnica d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JMNC (Jamnica d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nakon konstantnog rasta u zadnjih mjesec dana i vrhunca od 55 000 kuna po dionici, jučer je cijena pala za 10%. Vidim danas da je potražnja danas 47 000 kuna, dakle, trend je i dalje prema dolje…
Što mislite…hoće li cijena strmoglavo pasti ili?

[smiley8]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Moje mišljenje za jamnicu, slično kao i za badel , evo copy moje prepiske od prije nekoliko dana:

što se tiče JMNC istina je da je pred potpisom ( ovih dana moda već i potpisan ) ugovor o distribuciji jamnice u SAD preko nekog trgovačkog lanca , novi proizvod je također u igri ( navodno voda od koje se mršavi…..svašta ) i moglo se vidjeti u novinama da postoje veliki planovi oko toga ( također SAD ) . Navodno Jamnica planira otvoriti i neka tržišta na bliskom istoku … vidjet ćemo……. činjenica je da se prodaja gomila na 80.000,00 čini se malo previše ( po meni ) ali opet , kako kažu – voda je nafta 21. stoljeća tako da tko zna………
A sada live:
Sumnjam u daljnji pad cijene, nema osnove , ali opet ovo je tržište, tko zna.
TReba imati na umu i to da je Jamnica jedna od dionica sa manjim prometima , a zadnjih dana baš oko cijena 50.000-55.000 je bilo velikih prometa.

Nisam shvatio sljedeci dio:
” činjenica je da se prodaja gomila na 80.000,00 čini se malo previše ( po meni )”…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

2 komada po 48 500 kuna…pad od % u odnosu na jucer, odnosno 11,81% u 2 dana trgovanja.

Rusi li je netko tko je nije dovoljno kupio prije završnog skoka????!!
Navodno je otvoreno gro naloga po 70 000???!!!

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Eto, da pokrenom i ovu temu, kad vec na ADPL o Jamnici pricamo 🙂
Ocekivanja vasa?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

ovdje se očito i slabo i rijetko piše ili niko ne primjećuje ni da konzum “blago” raste ni da jamnica ima “svega” 14000 konzumića! [smiley2]

očekivanja predvidi sam! [smiley11]

Ima Jamnica i Mladinu, Kiseljak…Konzum…svasta ma 😉

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

joj da zaboravio sam na standardan problem koij je bio i s konzumom, precijenjeno i preskupo od 20k nadalje! [smiley2]

kao i naravno jamnica na od 50! [smiley2]

živi bili pa vidjeli što će nam budućnost donijet! [smiley11]

Rast na ovim dionicama je jasan kao dan…mada bi vise volio da se podijeli na 100 dijelova, pa da opet dodje do 70 000 kuna[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Mislim da je ovaj rast posljedica porasta cijene Mladine, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Cijena MLDN-R-A je pala, dragi kolega…i pada vec tri mjeseca[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

mi može neko pomoć oko matematike…

jamnica je u vlasništvu 14 000 konzumovih dionica…

njihova cijena je narasla 30% u zadnjih tjedan dana i raste…

što to znači za jamnicu?

ja ne kužim [smiley2]


Znači uvijek je po nabavnoj?

Da, prema pravilima MRS-a

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

dobro, vi se dogovorite, ja sam i previše dodirnuo temu, povlačim se! [smiley11]

New Report

Close