Pretraživanje
Dionička društva
mali 12.9.2006.
-

Fakat postoji i Jelen d.d. Zagreb i proizvodi ambalažu, a ne cipele (http://free-zg.htnet.hr/jelen-dd/main.htm). [free-zg.htnet.hr] Poslali mi iz HPB-a krivi poziv. Isprika za netočnu informaciju i hvala Corwinu na upozorenju.

nokla 22.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

http://www.jelen.hr/modern_classics_collection/index.html [jelen.hr]

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

stock 9.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Predmet Javnog poziva je dodjela nepovratnih novčanih potpora Ministarstva gospodarstva kojima se sufinancira uvođenje i usavršavanje sustava CAD/CAM u tekstilnoj, odjevnoj i kožarskoj industriji 2007. kako bi ojačala konkurentnost te kvalitetnije i dugoročnije obrađivala tržište

Ministarstvo gospodarstva, rada i poduzetništva objavilo je danas Javni poziv za Projekt uvođenja i usavršavanja sustava CAD/CAM u hrvatskoj tekstilnoj, odjevnoj i kožarskoj industriji (dizajniranje, modeliranje i konstrukcija) u 2007. Kako je priopćeno iz Ministarstva, za nepovratne potpore u sklopu tog projekta u 2007. osigurano je pet milijuna kuna za gospodarstvenike u tekstilnoj, odjevnoj i kožarskoj industriji. Do sada je preko Projekta poticaja razvoja hrvatske tekstilne i kožarske industrije 2005. i 2006. toj gospodarskoj grani dodijeljeno ukupno 40, a ove godine još 20 milijuna kuna. Predmet Javnog poziva je dodjela nepovratnih novčanih potpora Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva kojima se sufinancira uvođenje i usavršavanje sustava CAD/CAM (dizajniranje, modeliranje i konstrukcija) u tekstilnoj, odjevnoj i kožarskoj industriji 2007. kako bi ojačala konkurentnost te kvalitetnije i dugoročnije obrađivala tržište. Ministarstvo ističe da su te gospodarske grane izrazito izvozne, koje 90 posto pogona zapošljavaju na izvoznim poslovima, pretežito u doradbi. Kako su zadnjih godina izvrgnute snažnoj konkurenciji dalekoistočnih zemalja, koju zbog niskih cijena i na domaćem i na inozemnom tržištu sve teže podnose, Ministarstvo tim projektom nastoji povećati njihovu konkurentnost te omogućiti prijelaz s doradnih poslova na proizvodnju vlastitih proizvoda", kaže se u priopćenju. To iziskuje znatno povećanje ulaganja u razvoj novih proizvoda, ulaganje u modernizaciju i primjenu suvremenih tehnologija te obrazovanje i usavršavanje, dodaje se. Na Javni poziv mogu se prijaviti hrvatska trgovačka društva s vlastitom proizvodnjom u Hrvatskoj, a njihova je pretežita djelatnost definirana u 17.,18. i 19. točki Nacionalne klasifikacije djelatnosti. Na Javni poziv se ne mogu prijaviti trgovačka društva koja posluju s teškoćama, koja su u stečaju, postupku likvidacije i koja nisu podmirila obveze državi i zaposlenicima. Rok za podnošenje prijava za Javni poziv je deset dana od današnje objave na internetskoj stranici Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva www.mingorp.hr, stoji u priopćenju Ministarstva.
(Hina)

stock 9.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

24.10.2007 Božica Babić

Do 2012. tekstilcima 1,68 milijardi, a kožarima 475 milijuna kuna

zpongy 18.12.2007.
Srednji krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Ima li netko kakvih informacijama o pomaku poslovanja ovog obucara, na bolje naravno? Poceli su MUP u isporucivati obucu /zimske cizme od goretexa/ za policajce koji se salju na rad u inozemstvo, a ako se cizme pokazu kao dobre mozda postanu dio standardne zimske opreme svih policajaca. Mozda to poboljsa poslovne rezultate Jelena. Ima li tko drugi jos kakvu inforamaciju???
Je li Jelen na kraju dobio sto od ranije najavljivanih bespovratnih potpora obucarima o kojima se pisalo u listopadu?

Sisoje 27.4.2008.
-

imade li ovde ikoga il su svi prebegli?

Mnogi forumaši imaju multinickove, a samo ja Sisoje imam, bre, multiforumaše

Sančo 23.2.2008.
-

svi utekli u sloveniju, tj u euniju

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

valentine 24.9.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Dobro se vi zabavljate…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

zpongy 18.12.2007.
Srednji krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

valentine

Dobro se vi zabavljate…

a što nam drugo preostaje. Jelenove čizme su tako dobre a investitori na to ne reagiraju i što sada sjesti i plakati, ma ne

metka 4.10.2006.
-

Kaj noben nima informacija o Jelen - u?

verdi 20.3.2008.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Ako je onaj Haiko ili Heiko u kombinaciji sa Jelenom onda je vijest da se gradi nova tvornica u ind. zoni. u Maloj Subotici. Mislim da starta ove godine.

who dares, wins

Zmajček 18.7.2007.
Dugotrajni korisnik
-

http://www.medjimurje.hr/hr/9861/kriza-u-obucarskoj–industriji/ [medjimurje.hr]

Gori vatra, sad u nama

golubv 17.10.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

verdi

Ako je onaj Haiko ili Heiko u kombinaciji sa Jelenom onda je vijest da se gradi nova tvornica u ind. zoni. u Maloj Subotici. Mislim da starta ove godine.

Tu tvornicu ne gradi Jelen već švabo koji je sad u najmu.Znači da odlazi u svoju tvornicu a najam Jelena mu više ne treba.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

verdi 20.3.2008.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

@Golube,
Hvala na info. Zato sam tamo i napisao ako je sa njima u kombinaciji jer pojma ne mam u kakvima su oni odnosu sa Švabom. Onda će valjda Švabo raditi one čizme za NATO ?

who dares, wins

bragoc 2.2.2007.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
-

Ako se ne varam Jelen je povećao broj trgovina u Zg.

strategos 13.12.2006.
-

I hate to break it to you, ali jelen je na koljenima. Bijaše mi suradnica tamo neki dan. Radnici nisu dobili plaću već 2 mjeseca, a pola imovine im je pod blokadom ministarstva financija…

Iako, proizvode još uvijek nešto.

metka 4.10.2006.
-

I Jelen je delistiran sa burze.

stock 9.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

http://www.jutarnji.hr/opremu-za-hv-isporucit-ce-21-domaca-kompanija/1155585/ [jutarnji.hr]

'ebote, oni još postoje? Da mi je nekako utopiti ovih 150 dionica…po 80, samo da vratim svoje

KressoM 8.8.2013.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

stock

http://www.jutarnji.hr/opremu-za-hv-isporucit-ce-21-domaca-kompanija/1155585/ [jutarnji.hr]

'ebote, oni još postoje? Da mi je nekako utopiti ovih 150 dionica…po 80, samo da vratim svoje

U stečaju su ti, gubitak samo za 2012 preko 20 milijuna, knjigovodstvena vrijednost negativna…..

O dionicama i filozofija ulaganja… Mali Dioničar [youtube.com]

randopph 15.7.2013.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

delistirani su prije 3-4 godine. probaj na njuškalo