JLEN (Jelen d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JLEN (Jelen d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira JLEN-R-A
Stanje na dan: 28.07.2006

Naziv vlasnika računa Mjesto
MAGDALENIĆ ZVONIMIR PRIBISLAVEC, HRVATSKA
SENČAR IVAN MACINEC, HRVATSKA
PINTARIĆ DARKO DEKANOVEC, HRVATSKA
KUŠTER IVAN VARAŽDIN, HRVATSKA
VUGRAČ GORAN LEGRAD, HRVATSKA
RAIFFEISEN KREKOVA BANKA D.D. MARIBOR, SLOVENIJA
Skrbnički račun:
HPB D.D. ZAGREB, HRVATSKA
ČIŽMAK SILVIO ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
CENTAR BANKA D.D. ZAGREB, HRVATSKA

Nominala je 400 kn. Cijena pred 2 mjeseca na burzi bila je blizu 400 kn, sada je nešto iznad 300 kn. Ima li netko svježije fin. izvještaje ove firme?

Ako imate 50 kuna možda vam kolega Tima pošalje.
Ali čekajte prvo izvješće , onda mu pošaljite.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ako imate 50 kuna možda vam kolega Tima pošalje.
Ali čekajte prvo izvješće , onda mu pošaljite.

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

Da zabilježimo današnji početak ukrcaja većih igrača: 5440 komada, rast cijene 7,44%, promet više od 1,8 mil.kn. Prema podacima koje sam dobio, BV je preko 500 kn. I ovdje će ubrzo biti vruće. Pozdrav

Ko kupuje da li znaš?

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Koliko sam ja saznao, kupuju Slovenci, a uskoro će doći i novi igrači na stranu kupnje. To će pak dovesti do smanjenja ponude (i rasta cijene) dionica na burzi. Pozdrav

Danas u prvih sat vremena rada burze prošlo 520 komada. Pitam se da li to nastavljaju Slovenci ili se pojavio kakav lokalpatriota. Međimurci su, naime, jako osjetljivi kad im netko počne rovariti, a kad su to još Slovenci u pitanju… [smiley9]

Prošlo 1000 kom. Vjerojatno opet Slovenci.

pa ne znam bas kolega Radoznalac [smiley1]

oni su vjerojatno pokupili prosli tjedan onih 5400 komada. a nakon novih cinjenica mislim da kupuju lokalpatrioti

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Da, i meni je broker rekao da su počeli kupovati domaći dečki. Prodaja ispod 350 je vrlo tanka i mislim da će uskoro doći na tu cijenu. Pozdrav

Da zabilježimo i današnji promet: 5503 komada uz promet od 1.8 mil.kn. Inače, ukupan broj dionica JLEN je 66.268 komada. 09.08 i danas protrgovano je ukupno 10.943 komada ili ukupno preko 16,5% temeljnog kapitala! Ali to ne čudi jer se već neko vrijeme priča o preuzimanju ove firme. Pozdrav


pa ne znam bas kolega Radoznalac [smiley1] oni su vjerojatno pokupili prosli tjedan onih 5400 komada. a nakon novih cinjenica mislim da kupuju lokalpatrioti

Uvaženi kolega sasko,

zar svih 5519 komada u iznosu nešto manjem od 2 mil. kuna lokalpatrioti? Gledam već jedno vrijeme dionicu, ali moram priznati da je ovo za mene iznaneđenje. BV je znatno veći, no poslovanje zadnjih godina i nije baš nešto. Upoznat sam da se već neko vrijeme ulažu napori u razvoj specijaliziranih programa kao i naznake o mogućnosti sklapanja velikih ugovora o isporuci za državne službe. Da li je došlo do konkretnih pomaka vezanih uz tu tematiku jer svaka čast lokalpatriotizmu, ali 2 mil. kuna mi je malkice previše, a da za to nema i nekih konkretnijih razloga. Ako netko zna nešto više – može i na PM.

Da se i ja malo nadovežem. Ukupan broj dionica je 66k, free float oko 50%. Dakle, zadnjih tjedan dana je protgovano sa oko 30% slobodnih dionica. Firma se restrukturira. U planu je smanjenje broja zaposlenih sa 400 na oko 300. Orijentiraju se na specijnu zaštitnu obuću za vatrogasce i vojsku te na izradu kvalitenih cipela sa dosta za managere i sl. (kakve se ne uvoze iz kine). Planira se isplata dividende 30k po dionici (kao tankerska [smiley1]). U top 10 nedavno su ušla i KD Victorija. Uglavnom kad sve zbojim, dovoljno zanimljivo da se odlučim na kupnju.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Mislim da ćemo biti ugodno iznenađeni s promjenama u TOP 10 najprije ovaj, pa onda i idući petak (osim ako se ne sakriju iza skrbničkih). Danas se uključio dio većih igrača koje sam čekao, no planiraju još neki. Samo, bojim se da više neće biti za njih po 330 kn već +10%. [smiley2]

New Report

Close