Jedan od aktera “afere Hotmail” otkrio kako je počela cijela operacija

Naslovnica Forum Komentari članaka Jedan od aktera “afere Hotmail” otkrio kako je počela cijela operacija

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

nevinašce 😀

Tonči normalno da ti vjerujemo…Molim te samo danas navrati do remetinca da još jednom prođemo sve mailove i da nešto potpišeš. Vidimo se XOXO

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Mene zanima , kako je tekla prodaja /rješavanje svih dionica / prije nego to saznaju drugi akteri
priče , i u kakvoj je vezi s tim poslovni.hr……………koji je cijelo vrijeme – zamajavao …ljude
s kojekakvim člancima- dok se odvijala cijela strategija recimo, restrukturiranja…????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Mene zanima , kako je tekla prodaja /rješavanje svih dionica / prije nego to saznaju drugi akteri
priče , i u kakvoj je vezi s tim poslovni.hr……………koji je cijelo vrijeme – zamajavao …ljude
s kojekakvim člancima- dok se odvijala cijela strategija recimo, restrukturiranja…????

Dobro Miami kaj si ti prespavala proljeće prošle godine kada su Ledo napucali na 11.000 kuna, Jamnicu na 140.000 kn, a ja pisao da Vam uvaljuju dionice.

Naravno da nisam pojma imao kako je loše stanje kada su izvješća bila frizirana.

Očito je netko i za to znao.

Prometi su bili veliki i na nižim cijenama od 11.000 kn.

New Report

Close