Jašovič progovorio, fantomska tvrtka iz Las Vegasa pod istragom

Naslovnica Forum Komentari članaka Jašovič progovorio, fantomska tvrtka iz Las Vegasa pod istragom

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

nisam pobornik tode……..ali mislim da sloveniju treba pustiti da bankrotira pa je onda cijelu kupiti……

operativni prijedlog. bojkotirati sve slovenske proizvode i mercator. da im malo splasnu krila.

Slovencima smo dozvolili otvaranje 400 tvrtki u Hrvatskoj !

Svake godine Slovenske tvrtke u Hrvatskoj zarade 2 miliarde ! (2.000.000.000,00 ) !

Mercator je najskuplji trgovački lanac u Hrvatskoj !

.

Ulaskom Hrvatske u EU imat ćemo tržište od 500 miliona ljudi ?

O čemu to bulazne naši Kolonizatori i domaći izdajnici ?

Pa nismo u stanju ući ni na tržište od 2 miliona ljudi , u Sloveniju !

.

Slovenci brane svoje nacionalne interese i imaju pravo, svi mi znamo što Agrokor radi hrvatskim dobavljačima. Da smo se mi ovako postavljali u prošlosti danas bi bili u puno boljoj poziciji…

Ponuda Eatonsa nije valjana, više nema prepreka za Todorića
Autor: Business.hr | 17.01, 21.12.2011.

Slovenska javnost sumnja da iza manevra američke tvrtke koja je u stvari, kako otkrivamo, tek poštanski sandučić u Las Vegasu ipak stoji netko iz Slovenije jer je opor prodaji Mercatora naprosto prevelik. Pokazalo se i da je Eatons Capital u mirovanju još od 3. studenog 2009. godine, odnosno da mu je zabranjen rad

(Ne)spretnim manevrom i ponudom nepoznate američke tvrtke Eatons Capital za preuzimanje Pivovarne Laško protivnici prodaje Mercatora uspjeli su samo nakratko blokirati prodaju hrvatskom Agrokoru.

sa 1.1 todorić preuzima mercator ! ostalo su priće

New Report

Close