Jakovina od početka godine ostao bez šestero suradnika

Naslovnica Forum Komentari članaka Jakovina od početka godine ostao bez šestero suradnika

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Meni ovaj lik djeluje strasno inteligentno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

gospođa je valjda gledala poljoprivrednu emisiju jučer,pa kad je čula koliko nam je porastao uvoz mlijeka u zadnjh godnu dana proradila joj savjest

ministar …. hebo te patak imo biljnu ljekarnu koja je propala … eto ti reference za mjesto ministra

Cookie Monster

Imaš jednu kravu, dobiješ poticaje, imaš jedan hektar, ne moraš ništa raditi. Po četiri, pet milijardi godišnje iz proračuna. Rezultat? Ispod 50 posto obradive zemlje, vrlo, vrlo niski prinosi.

jedina korist za državu će biti kada ostane bez plaće, a prema dosadašnjim rezultatima nikada je nije trebao ni dobiti, jednako kao i veliki mu šef i 2/3 članova vlade

je li ovo slika od YODE iz star warsa.ima li i on 900 godina?
za apotekara je najbitnije da se oženio ove godine.čovjek zamijenio stari model sa novom verzijom ver.2.5 .
ma sigurno je iz ratova zvijezda došao .

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

index.hr generacija

Ovaj supersposbni i preuspješni lik shvatio je doslovno da treba smanjiti broj državnih službenika…. još kad bi dao otkaz..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Po izrazu lica je ili shvatio da treba hitno djelovati i uvesti red (i veliki znalci se uvijek mogu posavjetovati…) ili je shvatio da je i njemu krajnji rok za zbrisati… Prije da je ovo drugo…

"Vuk dlaku mijenja, ali ćud ne."

cijelu hrvatsku poljoprivredu će on pretvoriti u poljoapoteku, meni on djeluje najsposobniji za branje šparoga u Njemačkoj, bez hrane normalno

New Report

Close