Jahački odmor na Velebitu

Naslovnica Forum Razno Ostalo Jahački odmor na Velebitu

Od malih nogu prakticiram jahanje konja na raznim rančevima i veliki sam ljubitelj bilo kakve aktivnosti koja uključuje rad s konjima. Posebno me veseli činjenica da je jahački oblik odmora sve češći oblik odmora u Hrvatskoj i da postoji sve veći broj rančeva s kvalitetnom ponudom konja i jahanja svih vrsta. Primjer takvog ranča je velebitski ranč Linden Tree Retreat koji objedinjuje različite vrste i personalizirane programe jahanja koji se prilagođavaju željama i preferencijama svakog gosta, što je iznimno važno posebno za početnike u ovom sportu. U prvi doticaj s njihovom ponudom došao sam tragajući za jednodnevnim izletom za vrijeme svog boravka u Zadru. Žena i ja smo se odlučili za izlet cjelodnevnog jahanja, nakon čega smo se složili da definitivno moramo ponovno posjetiti tu prirodnu oazu spokoja koja nudi potpuni spoj s prirodom. Smješten u samom srcu prirode i prirodnih atrakcija Velebita nudi različite aktivnosti u prirodi, idealne za sve ljubitelje avanturizma i boravka u prirodi. Svi koji tragaju za jednodnevnom ili višednevnom avanturom su idealni kandidati za isprobavanje jahačkog odmora 🙂

New Report

Close