Ja bih se dobro zamislio prije nego što bih srušio zakon o “švicarcima”

Naslovnica Forum Komentari članaka Ja bih se dobro zamislio prije nego što bih srušio zakon o “švicarcima”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Jel to SDP Kukuriku premjer prjeti Ustavnom Sudu ?

Jedini nam je još ostao Ustavni Sud koji nas može zaštiti od udruženih političara štetočina.

.

Ne može čovo prižaliti “dobra stara komunistička vrimena” ……….

DAJ PET !!!

kakav glupav argument[emo_vrtimise]

Ustav je temeljni pravni akt države kojim se uspostavlja politički i pravni poredak, to je jedinstveni pisani akt najviše pravne snage i kao takav sadrži načelne propise o društvenom, ekonomskom i političkom poretku države, definira prava i dužnosti građana, određuje najviše organe vlasti, njihove međusobne odnose i odnose prema nižim organima i građanima.

Ustav, između ostalog, ima za svrhu ‘ustrojiti’ (konstituirati) državu i njezin pravni sustav i ‘ustavljati’ sve pokušaje onih koji bi državne institucije željeli podvrći svojim interesima

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

također, Ja bih se dobro zamislio kakav je to premijer a i njegovi dužnosnici kao Grbin, kada ne znaju ili ne poštuju ono što mora svaki drž službenik koji polaže drž. ispit a u kome je prvo pitane upravo Ustavno uređenje

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ovo Mile lagano prijeti ispod glasa. Joj da im se vratit u stara dobra vrimena pa da mogu ubijat po zakonu to bi im doslo ka tocka na i.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ja bi se u tom slučaju prije zamislio zašto neke stvari godinama skupljaju prašinu po ladicama, a neke se rješavaju preko noći. Zapravo, nije to ništa novo, to je naša uobičajena sudska praksa kojom se čuva pravni poredak po kastama.

zar već nismo davno utvrdili da premijer, koji poštuje samo sud svoje partije, nikoga i ništa drugo ne poštuje, pa tako niti Ustavni sud, neovisno kakvo će biti njihovo rješenje, morao bi do tada zaprti gubec, jer ako njihovo rješenje i bude , kao njegovo mišljenje, lebdjet će mali oblačak sumnje.da nisu bili potpuno neovisni, Zoran se uvijek pravi pametan i trči pred rudo

Ok pomoc socijalno ugrozenima ,ali pomoc ministru financija koji isto ima kredit u CHF.On je jos banker ,znaci isao svijesno u rizik.I sad mu drzava vraca izgubljeno.Tko ce nama vratit koji smo kupovali APL >1000.Predizborni pokusaj kupnje glasova,ali nece proci druze Kim Zoki Mil.


Tko ce nama vratit koji smo kupovali APL >1000.
jel moguce da ovo usporedjujes.[emo_vrtimise]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pa nisam ja ni oporbu čuo kako je vikala ili uopće spominjala toksične kredite…

New Report

Close