Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Izjava Željka Rohatinskog
Pretraživanje
Dionička društva
Konačan efekt dodatnog tiskanja novca bio bi smanjenje deviznih rezervi.Željko Rohatinski, guverner HNB-a
jedan_proš 5.12.2005.
-

E Rohi bilo je nekog smisla slabjenja kune dok smo imali vlastitu proizvodnju pa da budemo konkurentni. Sad kad smo u banani još više ima smisla. Da pobjegnu dušmani. No ionako o tome ne odlučujemo mi više, nego Rohi odi ti u mirovinu dok još malo zdravlje služi.

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

RokajBili 6.7.2009.
-

Cuj decko,nemoj tako,ipak je taj cova puno napravio,za raliku od tebe.

HAHAHHAHAHAHAH

pofuk 26.4.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

pa ja mislim da je Željko to dobro rekao
pofuk

dhladek 2.6.2008.
-

Guverber Rohatinski razmišlja da će novac otići na kupovinu eura . Gospodine Guverberu ,Vi ste taj, zajedno sa vladajućom ekipom koji bi trebao napraviti pretpostavke da se to ne dogodi, već da novac ide u investicije i nova radna mjesta.

jedan_proš 5.12.2005.
-

RokajBili Rohi je puno napravio tamo negdje sa početka novog milenija, ovo dalje to više nije Rohi.. A što sam ja napravio to znam ja, a koliko uspješno za moje godine to je diskutabilno, no u buduće bude pametnije definitivno, osim ako ne zamračim i ne porokam 10 političara na slavju na nekoj jahti ili vili..

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

RokajBili 6.7.2009.
-

treba gamad polit govnima

HAHAHHAHAHAHAH