Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Izjava K. Markovinovića
Pretraživanje
Dionička društva
Ljudi ne mogu spojiti kraj s krajem? A kako spajaju skijanje sa skijanjem?K. Markovinović, zastupnik ...
bankrotman 14.1.2009.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

zato sto su primitivci,hoce da se vide i da se cuje za njih,voze aute i jedu staru pastetu na kredit.trebat ce im 50 god da prođu tu fazu mentalnog razvoja.

mojito 30.1.2009.
-

izjava s cro a portera naših manekena apsurda. A di je feš'n guru?

shumar 28.9.2007.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Onaj ko postavlja takve komentare je budala i pokazuje potpuno neznanje i prazninu u glavi

Kupujmo hrvatsko!

lalo 23.3.2006.
Srednji krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Idu na skijanje oni koji su nas oslobodili te nas preko enormnih baniteljskih mirovina i drugih privilegija reketare.

SerJoso 30.1.2009.
-

Neuspio pokušaj da se ispadne duhovit.
Ok, ima tu par kretena koji podižu kredite da bi u velikom stilu otišlo na grudanje. Međutim, velika većina tih skijaša nisu sirotinja. Oni ipak spadaju u onaj sitni postotak dobrostojećih hrvata.
A ovi ostali koji spajaju kraj sa krajem to upravo i čine kako to stoji u komentaru. JEDVA.

Jebiga, svemu su krivi Kostelići. :))))

Vinski 4.10.2008.
-

gospodin zastupnik i njegova ekipa su nas dobro nasankali, sve ove godine, pa je svaki njegov daljnji komentar nepotreban, neka radi malo više svoj posao na dobrobit svih, pa da i oni koji nisu išli na skijanje mogu otići.

sutra je novi dan.

jedan_proš 5.12.2005.
-

Zadnje skijanje na kojem sam bio je 2005 god. Vlašić. Za more se mora pronaći, ali skijanje.. Lijepo se skijati, ne bi ni ja to propuštao,ali..

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

MrPerfect 2.10.2006.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

na skijanje ide manje od 5% stanovnika