Izjava Josipa Friščića

Naslovnica Forum Komentari članaka Izjava Josipa Friščića

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

To je prava istina .
Todorićev Agrokor .
Koju god su tvrtku kupili obnovili su i uspješno radi i zapošljava ljude .
I ne samo u Hrvatskoj već u regiji .
Gdje bi im bio kraj da im nesposobni i jalni Hrvati neprestano ne bacaju klipove pod noge .

Vi koji ćete pljuvati ovdje po I.T. prvo napišite :

Koliko ste ljudi vi zaposlili i
koliko ste poreza platili !

.

Koliko sam firmi dobio na poklon,koliko sam firmi upropastio..
Na dnevno.hr Damir Kajin je izjavio(doslovno) da je nakon njihvog preuzimanja vlasti od 2000-2003 ,nekhi 20ak ili 30ak ključnih ljudi iz Agrokora i Adrisa zauzelo ključna mjesta u vrhu državne i javne uprave….između ostalog i čelno mjesto HFP-a
Sjećam se Kuštraka na mjestu zamjenika ministra financija…
Nastavio je Damir i opentirao sa činjenicom da je argument kako zapošljava desetke tisuće ljudi u biti bezevezena jer je još više radnih mjesta uništio…
Čudi me ta izjava I nikakvo djelovanje???

O njegvom plaćanju poreza stvarno ne bih,ali bih pozvao Ticu ,Vizekicu i Lovrinčevića da opjasne tvrdnje o korporativnoj korupciji..

Inače,objektiv se također bavi stanjem u i oko Agrokora i Adrisa,ali također vole Popijača…i njegov utjecaj u Plinacro-u

Kako se samo usude !!!!

Firmu je digao na račun dobavljača koji su mahom propali jer nije plaćao na vrijeme a na kraju je plaćao u jabukama.
Todorić je drugi najveći uvoznik u HR a pošto se država našla pred bankrotom zbog takve strategije razvoja vidi se koliku je korist donio svima nama.

halo Joža, zemlja već jeste u krizi

Agrokor u svakom trenutku može početi nastupati u interesu nacije na obostrano zadovoljstvo.

U spurotnom jednom treba podvući crtu i krenuti ispočetka !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Dođe li Agrokor u krizu 4.400.000 ljudi će se spasiti.

joža je omogućio takvima,a i onim lopinama iz hdz-a da nas kradu zadnjih nekoliko godina. To dok budete glasali ne zaboravite, on je omogućio legalnu krađu u Hrvatskoj i za to je dobio 200 extra plaćenih radnih mjesta (članova uprava i generalne firmi , direktore ) za HSS-ove članove i zato šepavac šuti ko zaliven.

Ma sram te bilo smeće jedno

Treba biti Friscic pa dati ovakvu izjavu.

Ukoliko Agrokor dode u krizu rasprodavat ce imovinu. Tvrke ce vjerojatno kupiti neki stranac koji ce redovito placati dobavljace. Upravo obrnuto, dode li Agrokor u krizu Hrvatskoj ekonomiji ce biti bolje.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ovaj Friščić je jedan od ograničenijih političara u Hrvatskoj. Retorika mu se svodi na loš pokušaj kopiranja HDZ-a.

Agrokor ima cca 35 000 zaposlenih u čitavoj regiji, a ne 50 000. To što on zapošljava ljude u Srbiji i BiH ne treba biti briga hrvatskih političara. Todorić je ionako izjavio da ne namjerava investirati u Hrvatskoj već mu je bolje u Srbiji, a sada se okomio i na Sloveniju.

U slučaju nekakvog "worst case" scenarija, netko bi kupio Ledo, Zvijezdu, Belje, Konzum i ostale velikog gubitka radnih mjesta nebi bilo, a naši mali proizvođači bi dobili lakši put k plasmanu svojih proizvoda. Ekonomija bi dugoročno imala višestruke koristi.

Jedino bi strane banke imale problem, a zašto oko toga brine neki političar kojemu su glasači dali povjerenje da se brine o hrvatskim interesima?

New Report

Close