Istraživanje Jadrana ide dalje, ulagači su spremni, čekamo da prođu izbori

Naslovnica Forum Komentari članaka Istraživanje Jadrana ide dalje, ulagači su spremni, čekamo da prođu izbori

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Prestanite lagati.

Nikom se nije isplatilo bužati Jadran kada je nafta bila po 100 Dolara a sada je svega 40 Dolara.

.

prije nekoliko dana članak o odustajanju, danas ponovno buše nakon izbora, jesu ovi munjeni, zbunjeni ili samo ludi

A valjda moderator misli da je ova na funkciji kojoj je jer se puno razumi u naftnu industriju pa mi je zato obrisa post. A ja ipak mislim da je ona ipak tu ne zato sto se razumi u drilling vec u pushing.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


A valjda moderator misli da je ova na funkciji kojoj je jer se puno razumi u naftnu industriju pa mi je zato obrisa post. A ja ipak mislim da je ona ipak tu ne zato sto se razumi u drilling vec u pushing.

biće da je barbara ovdje jedina spremna za istraživanje i bušenje

Off-shore vadjenje nafte na Aljasci ne ide dalje.

Shell zatvara ovu operaciju

Vaš link …

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Žena nije rekla ništa krivo, pitanje je koja će ekipa voditi ovu zemlju za mjesec dana, još ćemo mi plakati za ovom garniturom, na žalost 🙁

Propadne li i ovo, možemo ugasit svjetlo i zaključati, neće nam više nitko kucati na vrata s vrećama dolara, to je sigurno


Propadne li i ovo, možemo ugasit svjetlo i zaključati, neće nam više nitko kucati na vrata s vrećama dolara, to je sigurno

Kucat s vrecama dolara!Alo!!!! Pa jesi ti vidio koncesijski ugovor. To je losiji ugovor nego sto ga africke zemlje potpisuju za svoje blokove.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Tko još misli da Dorić o nečemu odlučuje, nije njen posao da daje zeleno svjetlo projektu, to je posao Vlade. Samo koje?

Ajmo prvo vidjet koja i kakva Vlada će to voditi, a u ovoj situaciji najpoštenije i jest bilo da odgode stvar do iza izbora

New Report

Close