Iskoristili VW-ov krah – “dao im krila”

Naslovnica Forum Komentari članaka Iskoristili VW-ov krah – “dao im krila”

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ovo mi je super:
“… 56% ispitanih smatra da dizel nije cist.”
A tko su ti ispitani?
OMG!

Kancerogeno
Nikad mi nije palo na pamet kupiti dizela

Ma kakav dizel. Plin je zakon, prošao sam 290.000 km, motor troši litru ulja na 10.000 km a ispušni sustav je originalan i nakon 11 godina. Auto je već otplatio i sebe i plin (koji me došao 12.500 kn s atestom).

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

dizel je za grijanje, za aute je isključivo benzin . ne plin, benzin. i ne – nećete ništa uštedjeti čim vozite auto. to su gluposti za kretene. sve dođe na isto na kraju balade.

...povijest se ponavlja...

Ne benzin, plin. Benzin služi isključivo pokretanju automobila na plin. Osim ako vozite par km dnevno, onda se zbilja ne isplati ugrađivati plin i plaćati 550 kn državnog harača godišnje.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.


Ne benzin, plin. Benzin služi isključivo pokretanju automobila na plin. Osim ako vozite par km dnevno, onda se zbilja ne isplati ugrađivati plin i plaćati 550 kn državnog harača godišnje.

nisi shvatio. pravi muškarci uživaju u vožnji, zvuku i performansama automobila. štedi na drugim stvarima, a u automobilu uživaj. u tom smislu – plin je za grijanje, dizel za radne strojeve. taman posla da bih u svojeg bolida ugradio plinsku bombu. nikada.

...povijest se ponavlja...

Meni je auto obična naprava za prijevoz od točke A do točke B. Što jeftinije. I to je sve. Ako netko jača svoj ego ili liječi osobne frustracije s dobrom pilom – to je što se mene tiče OK. No to nema nikakve veze s “pravim muškarcima”, što god da to značilo. A ovo s plinskom bombom je stvarno smiješno, nisam znao da u 2015. godini još uvijek ima onih koji vjeruju u to. Ako u autu postoji “bomba”, onda je to poluprazan rezervoar benzina.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

New Report

Close