Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Iskoristili VW-ov krah - "dao im krila"
Pretraživanje
Dionička društva
Slučaj VW je izbio 20-ak dana nakon stupanju na snagu novih europskih standarda o smanjenju zagađenja.
Funky 12.4.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
33%

Ovo mi je super:
“… 56% ispitanih smatra da dizel nije cist.”
A tko su ti ispitani?
OMG!

borsa 21.2.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
33%

Kancerogeno
Nikad mi nije palo na pamet kupiti dizela

spectras 25.8.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Ma kakav dizel. Plin je zakon, prošao sam 290.000 km, motor troši litru ulja na 10.000 km a ispušni sustav je originalan i nakon 11 godina. Auto je već otplatio i sebe i plin (koji me došao 12.500 kn s atestom).

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

delboy 9.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

dizel je za grijanje, za aute je isključivo benzin . ne plin, benzin. i ne - nećete ništa uštedjeti čim vozite auto. to su gluposti za kretene. sve dođe na isto na kraju balade.

…povijest se ponavlja…

spectras 25.8.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Ne benzin, plin. Benzin služi isključivo pokretanju automobila na plin. Osim ako vozite par km dnevno, onda se zbilja ne isplati ugrađivati plin i plaćati 550 kn državnog harača godišnje.

delboy 9.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

spectras

Ne benzin, plin. Benzin služi isključivo pokretanju automobila na plin. Osim ako vozite par km dnevno, onda se zbilja ne isplati ugrađivati plin i plaćati 550 kn državnog harača godišnje.

nisi shvatio. pravi muškarci uživaju u vožnji, zvuku i performansama automobila. štedi na drugim stvarima, a u automobilu uživaj. u tom smislu - plin je za grijanje, dizel za radne strojeve. taman posla da bih u svojeg bolida ugradio plinsku bombu. nikada.

…povijest se ponavlja…

spectras 25.8.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
50%

Meni je auto obična naprava za prijevoz od točke A do točke B. Što jeftinije. I to je sve. Ako netko jača svoj ego ili liječi osobne frustracije s dobrom pilom - to je što se mene tiče OK. No to nema nikakve veze s “pravim muškarcima”, što god da to značilo. A ovo s plinskom bombom je stvarno smiješno, nisam znao da u 2015. godini još uvijek ima onih koji vjeruju u to. Ako u autu postoji “bomba”, onda je to poluprazan rezervoar benzina.

Zadnja izmjena: spectras (28.9.2015. 9:52)