IN2 grupa sa Forebitom otvara Bitcoinu vrata svjetskih burzi

Naslovnica Forum Komentari članaka IN2 grupa sa Forebitom otvara Bitcoinu vrata svjetskih burzi

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Puno sreće sa kriptovalutama dečki, super prodavanje magle…

Slažem se da je kriptovaluta velika magla koja kada pukne će ostaviti mnoge tikve razbijene, ali čestitam dečkima da su napravili poslovni iskorak i postali pružatelji ovakve usluge. Oni ne trguju valutama nego naplaćuju svoju uslugu transmisije informacija. To je velika razlika.

La vita e bella!

Dajte mi molim Vas još ovakve magle.
U kriptovalutama sam zaradio mnogo više nego li u dionicama koje trgujem 7 puta dulje i s mnogo većom količinom.

A ako mislite da sav novac jednog dana neće biti baziran na blockchain tehnologiji?? E jbg onda..

U kriptovalutama sam zaradio mnogo više nego li u dionicama


Čestitam. I na tulipanima su neki dobro zaradili

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Hrvati vjeruju bankama, Plenkoviću, HANFI i ZSE (premda su ih svi ošišali već nekoliko puta), ali ne vjeruju open-source softveru i blockchainu. Mislim da će se stvari početi polako mijenjati tek kad ukupna vrijednost kriptovaluta prijeđe 1000 milijardu dolara, dakle negdje sljedeće godine.


U kriptovalutama sam zaradio mnogo više nego li u dionicama


Čestitam. I na tulipanima su neki dobro zaradili
[/quote]

Odličan!
Ha-ha-ha!

🙂 🙂 🙂

La vita e bella!

Kriptovaluta s kojom ćemo virtualno trgovati – mora biti MEĐUNARODNO PRIZNATA VIRTUALNA VALUTA , od strane regulatornih agencija , ne samo naših – nego i širom svijeta, moraju biti poznati STANDARDI
vrijednosti, prijenosa, korisnika, oznaka…i načina međunarodnog transfera…..i još mnogo drugih
virtualnih stranja…koja nas svakako čekaju…ali, za to moramo biti zreli….
Mi nismo sposobni niti trgovati s kunama, jop nemamo niti euro, a već smo se uključili u
poznate slovenske malverzacije virtualnih valuta , gdje su hrvatske građane lako opljačkali…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Mi nismo sposobni niti trgovati s kunama, jop nemamo niti euro, a već smo se uključili u
poznate slovenske malverzacije virtualnih valuta , gdje su hrvatske građane lako opljačkali…

Ukupna vrijednost kriptovaluta je u 2017. skočila čak 10 puta tj. 1000%. Osnovna matematika nalaže da su se hrvatski građani koji su ulagali u kriptovalute najvjerovatnije obogatili. Opljačkani su oni koji su ulagali u domaće dionice koje je Agrokor odvukao u ponor, sve pod budnim “nadzorom” razno-raznih regulatornih tijela naravno.

Tko se od Hrvata obogatio na kriptovalutama ? …. kad vide plus od 05. % odmah žele zaraditi?
Napiši , tko su hrvatski milijarderi /milijunaši u kriptovalutama i kojim !
Nisi shvatio …da je vrijednost narasla “prekonoći” zahvaljujući promidžbi ….

Meni osobno , tržište je tako kaotično, da svaka kupnja bilo koje takve valute, samo donosi novac
prodavatelju…a to su INFORMATIČARI , koji su napravili software- tipa , onih slovenaca…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



U kriptovalutama sam zaradio mnogo više nego li u dionicama


Čestitam. I na tulipanima su neki dobro zaradili
[/quote]

Odličan!
Ha-ha-ha!

🙂 🙂 🙂
[/quote]

Samo se Vi držite vaše ZSE. Uzmite svojih par kuna dividendice, tu i tamo koji % na dionicama. To Vam je vrhunac ionako.
Taman za burek.

Da bi mogla kupiti televizor s kriptovalutom, moram ju najprije – kupiti / imati/. To je preduvjet.
Znači, sad bi mi trebali kupovati 10.000 % uvećanu početnu vrijednost….?
Nek si povećaju virtualno još tri nule, i stave rang listu milijardera na internet……
Pa, će se pojaviti nova kriptovaluta….
a jedanput će netko- uz kripotovalutu – dopustiti umrežavanje s opipljivim valutama?
Misliš, da će države , koje kontroliraju financijska kretanja i proračune vodećih sila,
sebi napraviti konkurenciju?
Ili, će ONI najprije od -KUPITI od multimilijardera , 10.000 % UVEĆANU POČETNU VRIJEDNOST?

Pa, neka…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Tko se od Hrvata obogatio na kriptovalutama ? ….

Mogao bi se obogatiti Zimzelen …pod uvjetom da coine pravovremeno prebaci u dolare. Poučen dugogodišnjem špekulativnom iskustvu valjda ovaj puta neće pogriješiti.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Da bi mogla kupiti televizor s kriptovalutom, moram ju najprije – kupiti / imati/. To je preduvjet.
Znači, sad bi mi trebali kupovati 10.000 % uvećanu početnu vrijednost….?

Konzervativna prognoza Svjetskog ekonomskog foruma je da će do 2027. 10% svjetskog BDP-a biti na blockchainu tj. u kriptovalutama. Pa vi sad sami procijenite da li je trenutna vrijednost istih prevelika ili premala. Naravno, ako ste i dalje skeptični, uvijek vam preostaju domaće perjanice: Ledo, Jamnica, Zvijezda, Viadukt… popis je sve duži i duži.

Zanimljivo je kako komentatori misle da je ovo balon. Naime u buducnosti ce sve raditi preko blockchain tehnologije, od banaka, drzavne uprave, dionica (da dionice vise nece biti ovo sto su danas). I ja sam isto mislio da je ovo balon, ali jednom kada udjete u problematiku, sve te drzave, banke i regulatorne jedinice ce se morati prilagoditi trzistu, zabrane nista nikome dobroga nece donesti u buducnosti. Pa pogledajte amerikance, pa kakve oni imaju financijske zakone, nije ni cudo da ih svi ICO-i izbjegavaju, sami sebi su zakonima napravili blokadu da prosperiraju, “Make America Great Again”, yeah right, vise kao prvorazredna vojna sila svijeta, a u ekonomskom smislu u buducnosti na razini neke Hrvatske :-P.
Daleko je to od balona, pa cijelo kriptovalutno trziste vrijedi jedva 1/5 jednog Applea, govoriti o tulipanima i dot com balonu gdje se je izbubilo tisuce milijardi dolara, s ovim balonom gdje je promet jedva 5-6 milijardi dolara dnevno u normalnim danima, daleko je to od balona josh :).

Rusitelj vlade ^_^.

New Report

Close