Imenovan novi šef DUUDI-ja, riješeno i pitanje pomoćnika ministara, evo koji su otišli, a koji ostali

Naslovnica Forum Komentari članaka Imenovan novi šef DUUDI-ja, riješeno i pitanje pomoćnika ministara, evo koji su otišli, a koji ostali

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Uštede? U Vladi? Pa naravno da su moguće. Za početak namještaj može samo od proizvođača koji žive,rade i plaćaju poreze i namete u RH. Vozni park se može mijenjat svakih 7,a ne svakih 5 godina, uz uvjet da SVA vozila imaju plinsku instalaciju i cijena im ne prelazi 15000€ sa PDV-om. I to samo za ministre, ostalima do 12000€ Osim za vozilo Predsjednice, Premijera i Predsjednika Sabora. Mobilni telefoni ne moraju se mjenjat svakih 3-4 mjeseca kako iziđe novi model? Jedan u dvije godine, i to je puno. Toliko za početak. Pića na sjednicama Vlade? Voda u vrču i to iz slavine, prigodama, Jana,Jamnica,Nara,Pipi,Inka, … ništa strano. Odjeća? Samo domaći proizvođaći i ukratko sve šta je domaćih proizvođaća.

Ja bih svakako pozdravio odluku da se razriješi “član Međunarodne komisije za sliv rijeke Save”.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Sliv rijeke save …. To je najozbiljnija organizacija. Pisao sam o tome prije 5 6 godina. Sastaju se mislim dva puta godisnje, a naknade koje si isplacuju su astronomske. Clanova ima kao u prici a koliio se sjecam imaju pravo na sve putne troskove i …. Ma strava nesto. Imaju i svoju web stranicu. Znam da sam tada pregledao protoke i brzine svih rijeka u austriji sloveniji i hrvatskoj jer me zanimala mogucnost gradnje male he. Tako sam naletio na tu komisiju. Nisam mogao doci sebi da tako nesto postoji dok nisam vidii koliko si nivaca isplacuju

Ne znaima nas -tko je platio rundu, tko će slijedeći platiti rundu….ta imenovanja su zbilja nepotreban dio
našeg života..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close