Imate viška novca kojeg želite oročiti?A male su Vam kamate u bankama?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije Opće financije Imate viška novca kojeg želite oročiti?A male su Vam kamate u bankama?

MALE SU VAM KAMATE U BANCI?
POGLEDAJTE NAŠE

Imate viška novca kojeg želite oročiti?
A male su Vam kamate u bankama?
Možete sklopiti ugovor o zajmu s nama (ovjeren kod javnog bilježnika)
Minimalan iznos je 1.000 HRK, a s nama možete ugovoriti i bilo koju drugu valutu (Eure, USD, CHF, GBP…bilo koju)
Fiksne kamate koje Vam nudimo:
1. Ugovor na 1 godinu: 8% kamata
2. Ugovor na 2 godine: 9% kamata
3. Ugovor na 3 godine: 10% kamata
4. Ugovor na 4 godine: 11% kamata
5. Ugovor na 5 godina i više: 12% kamata
SIGURANA ISPLATA KAMATA JEDNOM GODIŠNJE NA DAN SKLAPANJA UGOVORA I GLAVNICE PO ISTEKU UGOVORA
Po Zakonu o obveznim odnosima članak 65 stavak 2: Za ispunjenje obveze dužnik odgovara cjelokupnom svojom imovinom
Sve informacije možete dobiti na mob: 098/972 68 45 ili na email: zokiutd@yahoo.com
Zoran

Baš nam fali opet novi FINANCIJSKI INŽENJERING!! fala na lijepim kamatama ……hahaha

Evo na sve ove uvjete nudit Vam još po 5 %
Javiti se na mail krive.ulice.b.b.@lako.me.naći.com


MALE SU VAM KAMATE U BANCI?
POGLEDAJTE NAŠE

Imate viška novca kojeg želite oročiti?
A male su Vam kamate u bankama?
Možete sklopiti ugovor o zajmu s nama (ovjeren kod javnog bilježnika)
Minimalan iznos je 1.000 HRK, a s nama možete ugovoriti i bilo koju drugu valutu (Eure, USD, CHF, GBP…bilo koju)
Fiksne kamate koje Vam nudimo:
1. Ugovor na 1 godinu: 8% kamata
2. Ugovor na 2 godine: 9% kamata
3. Ugovor na 3 godine: 10% kamata
4. Ugovor na 4 godine: 11% kamata
5. Ugovor na 5 godina i više: 12% kamata
SIGURANA ISPLATA KAMATA JEDNOM GODIŠNJE NA DAN SKLAPANJA UGOVORA I GLAVNICE PO ISTEKU UGOVORA
Po Zakonu o obveznim odnosima članak 65 stavak 2: Za ispunjenje obveze dužnik odgovara cjelokupnom svojom imovinom
Sve informacije možete dobiti na mob: 098/972 68 45 ili na email: zokiutd@yahoo.com
Zoran

A ko si sad pa ti prijatelju? Ti biš mijenjao novce za papir ovjeren kod javnog bilježnika? Ovo je zaista smješno [lol]

Po Zakonu o obveznim odnosima članak 65 stavak 2: Za ispunjenje obveze dužnik odgovara cjelokupnom svojom imovinom


Ako je ima… [lol]

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus

Pa sve je moguce..ako je pratio moju temu od pocetka godine,a ima veze sa Austrijom – moguce je! Ali je zbog svetske krize sva kamatna politika u svetu smanjila kamate,jer nema prave zarade na kojoj se moze jako dobro zaraditi..sve je stalo..gradjevinarstvo popucalo..banke i osiguranje izgubile zaradu godišnju od 15% zbog drzavne politike..pale su u svetu i vrednost nekretnina itd. Meni je moja banka pre davala 5% mesečno kamate, a sada je na godinu dana ako se neuzima 3%,a ako se uzima mesečno 2%. Ali to se zove plasman novca u svetu! Oni zaradjuju 20-30% mesečno,a daju 5% tj. sada 2-3%.

New Report

Close