Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Imamo tri puta manje plaće od zapadnih zemalja, a cijene elektronike i odjeće su veće
Pretraživanje
Dionička društva
Hrana stoji otprilike jednako, a ispodprosječne su cijene u restoranima.
is123456 5.10.2007.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Ma dajte nemojte.

mi smo ipak zemlja slučaj

martom 29.11.2016.
Dugotrajni korisnik
100%

Nije u šoldima sve…….

viewer 28.1.2012.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Sad odjedanput? Ma, nije moguće!

is123456 5.10.2007.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

je ima nešto i u ljubavi :)

DemiZon 13.12.2010.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

***nek crknu od ljubomore te zapadne zemlje, imamo veće cijene od njih

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

viewer 28.1.2012.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Dječji doplatak za prvo dijete u Njemačkoj je 1.500 kuna, a kod nas 200 kuna. A cijene svega, što se beba i djece tiče, su 20% više nego u Njemačkoj. Evo vam joće jedna pro-nataliteska tema.

purCo 9.2.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

viewer

Dječji doplatak za prvo dijete u Njemačkoj je 1.500 kuna, a kod nas 200 kuna. A cijene svega, što se beba i djece tiče, su 20% više nego u Njemačkoj. Evo vam joće jedna pro-nataliteska tema.

djeca koja puno imaju, ne znaju što bi od obijesti sa sobom i naši vlastodršci ne žele kvariti djecu odmah od rođenja, onda bi svi bili političari
MrShark 9.6.2009.
Srednji krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

I hrana je skuplja, osim mozda kruha i par ostaloh proizvoda, sva hrana siroke potrosnje je ovdje skuplja i 30%, u istim il slicnim diskont lancima ducana!
Npr jaja 10kom =1€(Lidl)
Ovdje blize 2€?
Mlijeko, tjestenina…
Ovaj ko je radio ovu analizu gledao je nase najjeftinije ducane a gore komparirao sa cijenama u Spar i Edeka ducanima, koji drze brandove i sami su brand pa takve i cijene!
Znaci jednostavno ko oekmez, place 3x vece a cijene hrane i 30% nize.
A i koga zanima cijena elektronika dok sve vise ljudi na rubu egzistencije i gladi!
Bravo

Podravina 21.1.2016.
Dugotrajni korisnik
Srednji krug prijatelja
100%

Samo zbog PDV-a ?

offtopic: Dokazano je da je kvaliteta proizvoda slabija na istoku EU, znaci mi placamo više za slabijekvalitetnu robu?

Pjesnik 11.6.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
33%

viewer

pa ti fino odi prat guzice u njemačku. ne dolazi ovdje samo kad treba kukati ili kad nogometna repka osvoji kakav trofej.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

viewer 28.1.2012.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Pjesnik

viewer

pa ti fino odi prat guzice u njemačku. ne dolazi ovdje samo kad treba kukati ili kad nogometna repka osvoji kakav trofej.

Nećeš vjerovat, proveo sam tamo 48 godina. Doduše nisam prao guzice, ali nije ni to najgore što se čovjeku u životu može dogoditi. Ne kukam niti sam ikada kukao, nego sam svojim sposibnostima kreirao svoj život i bio za njega odgovoran. Informaciju sam stavio samo radi komparacije i da ljudi shvate, kako je demografija kompleksna tema, koja iziskuje i velika materijalne sredstva.
Barbosa 13.9.2007.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

pa, kada se već spominju guzice…oko 15.06. daljni susjedi su ispisali dijete iz škole i preseljavali se u njemačku i pita je moja supruga kao šta ćeš sada tamo, prati guzice…i odgovori joj ova, “tamo će mi bar platiti za to”…

dakle, kol. Pjesnik, bolje i dostojanstvenije je prati guzice i imati od toga nešto, nego se uvlaćiti u guzice i nemati od toga ništa…

a što se repke tiće, skidam kapu, dečki su se fakat iskazali, međutim, dok je nacija gledala nogomet , “naša” vlada ucjenom pokušava progurati nacionalizaciju mirovina, politizira uhljebljivanjem jedinu neovisnu instituciju HNB i legalizira najveću pljačku od pretvorbe i privatizacije 90ih…

eto ti, kamate nikakve, burza mrtva, vlada se ćasti sa 200M kuna novim autima, snizuju se procjene BDP, turizam u padu, ono što priznaju, 3%, konstantno pada ind. proizvodnja, građevina stagnira, pada zaposlenost, jesu nešto porasli prihodi ali s druge strane anulira ih inflacija do sada nezabilježenih 2,5%, energija je poskupila 20%, cestarine, jaja, maslac i više, deterđenti, itd, itd…jedino je kruh, milijeko i meso ostalo tu negdije uglavnom, tehnički teška koma a indikatori upućuju na još težu i onda ti furaj optimizam i navijaj za nogomet i to zipa, nogomet koji je industrija zabave sama za sebe u kojoj dionici mlate 100tine tisuča eura koliko vrijede ti transferi a nacija zbraja lipe za televizore, ćips i pivo…, doslovno, kao po onoj starorimskoj metafori “kruha i cirkusa”…

stoga, pretpostavljam da si mlad, živiš u roditeljskom i još nisi zasnovao obitelj pa mi je shvatljiva doza kurčevitosti s kojom pišeš, međutim kada krenu odgovornost i obaveze, uvidjeti ćeš se da komentari kol. viewera, pa i savjeti koji se daju iz istih išćitati, uopće nisu bili tako loši

Zadnja izmjena: Barbosa (19.7.2018. 19:27)

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

is123456 5.10.2007.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Barbosa ljudi s ovih prostora s roba s greškom.

Barbosa 13.9.2007.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

is123456

ne, nemoj generalizirati, nisu!

ima govana kao i svagdije samo kod nas fekalije agresivno zauzimaju dominantne pozicije a ćini mi se da je došlo vrijeme da se pusti voda

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

purCo 9.2.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

Barbosa

is123456

ne, nemoj generalizirati, nisu!

ima govana kao i svagdije samo kod nas fekalije agresivno zauzimaju dominantne pozicije a ćini mi se da je došlo vrijeme da se pusti voda

Arhimed je kriv za sve
Pjesnik 11.6.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

Idite i en vračajte se. I uzmite pare u grob naravno.

Al' izgleda da mnogi zele imat' kola
snazan motor iz Japana
mjesto licne karte kolor televizor
ostaviti zivot, gledat' ga u retrovizor

zbogom materijalisti.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik