‘Imam 14 godina i sram me živjeti u Hrvatskoj’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Imam 14 godina i sram me živjeti u Hrvatskoj’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Koji uspijesi Vlade?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Nek se obrati svojim roditeljima koji su 20g glasali za kriminalnu bandu…Da su posteno sticali ono sto imaju, vjerojatno ne bi imali financijske mogucnosti da uopce naprave dijete…

…ovaj post zaslužio je našu pažnju zato jer je čak i tinejdžer pokazao više socijalne osjetljivosti nego naša Vlada…

…eto,od tinejdžera očekujemo da se zabavlja i žvače žvaku,a ne baš da ga zaboli srce za jednu baku…

…od jedne Vlade očekujemo da nam stvori uvjete da nam barem bake imaju za kruh i mlijeko i da nam barem Vlada glumi da je socijalno osjetljiva…

…na ovom primjeru smo vidjeli da su uloge zamijenjene…

… ne treba nam Vlada koja nema duše prema najnezaštićenijim,a bake to sigurno jesu…

…u cijeloj priči jest jedina nada da imamo tinejdžera koji se osjetio pozvanim da socijalnu nepravdu primjeti…

…zato Fran…bravooooo [emo_cool][emo_cool][emo_cool]

…o vladi ne bi nisu moji međutim ovaj pekar je tri put gori …a fran je ” lav nad lavovima “…

DAJ PET !!!

Babuskara od 80 godina prosi po gradu !

Pa šta je radila 80 godina da si nije zaradila dovoljno za stare dane ?

Kako netko može imati 80 godina a da u čarapi nema barem milion ?

A možda su joj zaradu oteli ovi koji sada i nas pljačkaju a pljačkali su nas i od 1945.do 1990. ?

.

Mislim da ove od 91. ne mogu nadmašiti svi lop.ovi u Hrvata od stoljeća sedmog.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

New Report

Close