Igrace konzole i igre, kompjuteri i programi

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Igrace konzole i igre, kompjuteri i programi

Evo da otvorim jednu temu koja bi mogla zanimati neke forumase.
Ja sam jod od djetinjstva bio vezan za kompjutere (cak i skolom) te igrice, koje su obiljezile moje djetinstvo (na C-64, kasnije Amiga itd).
Trenutacno imam poslovni laptop Dell (starije izdanje), desktopa se spremam mijenjati (vec ima 3 godine), te X-Box. Namjeravam upravo kupiti i novu igracu konzolu; dvoumio sam se izmedju Wii-ja (djecje radosti + moglo bi zainteresirati cak i zenu) i X-Box 360, da bi se na kraju odlucio za oba dva.
Dakle, koje su vam najdraze igre (trenutacno, a bilo bi lijepo osvrnuti se i na povijest i sjetiti se Summer Gamesa, International Soccera, Mannic Minera i ostalih hitova), programi koje koristite, koje masine posjedujete, zelite kupiti itd
Pozdrav
Leon [lol] [lol] [lol]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

kao mali posjedovao ZX Spectrum.
sad imam starog Celerona doma ( no nabrijao sam ga koliko sam god mogao pa služi svrsi),
i notebook Fujitsu Siemens Lifebook (ovo je malo jači stroj, kupljen ove godine),
na poslu imam IBM Pentiuma.
igrice rijetko igram a posebno volim CC generals, Hitman i oba dijela Max Paynea.
u djetinjstvu najdraže igre na spectrumu Saboter, Manic Miner, Lode Runner i druge.
[wink]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

P4 3,2 ja, core 2 duo sin,
mlatimo se u Age Of Mythology, Railroad Tycoon 3, GTR2 i RBR
inače obožavam simulacije vožnje, GTR2, Richard Burns rally [thumbsup]
trenutno imamo dva logitech volana a logitech G25 je na popisu želja [thumbsup]

inače na RRT3 se može i trejdati [thumbsup]

Heaven or Las Vegas

wii mi se čini super, kupila bi ga… ima li tko iskustva?


wii mi se čini super, kupila bi ga… ima li tko iskustva?

Evo ja sam ga samo isprobao; bas mi se i cini da lezi dobro zenama. Prva konzola na kojoj sam vidio zenski spol.
Uglavnom grafika je dosta slabija pa su igrice pravljene po konceptu ‘mario bros’, ali je super zabavan; pogotovo za drustvo. Za mene je OK, ali kako volim igrati i Nogometne simulacije, managere, avanture itd nije mi dovoljan, pa uzimljem i X-Box 360 uz Wii.

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

nekad davno spiderman fliper[thumbsup]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Poceo sa C64, kasnije naravno Amiga… a onda silom prilika PC…

u proslosti (mladosti) igralo se Scramble, Green Beret, Elite, War in Russia, American Civil War… Commando, POC, Defender of the Crown…

Na PCu se igraju uglavnom strategije: Civilisation, Uncommon Valor, War in the Pacific (to nije za one ogranicene[tongue]).. nadje se jos uvijek vremena i za to…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Jel igra netko sah na kompu ?

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

I ja tučem po civilizaciji, RRT3, Patrizian3, Europa universalis, Victoria un empire under sun i još neke city builder igre…

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

War in the Pacific igram povremeno, kampanja se odužila i trajat će vjerojatno kao prava. Možda pobjedim Amere jednog dana.


War in the Pacific igram povremeno, kampanja se odužila i trajat će vjerojatno kao prava. Možda pobjedim Amere jednog dana.

ne mogu vjerovati da ima takvih likova jos!

Ako igras Japse, onda ti ne bi bilo tesko odgonetnuti moj avatar![thumbsup]

Opr…e da EU sam isto igrao, nelosa igra, uistinu…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

I ja sam nabavio Uncomon Valor i pokušao igrati, ali nisam imao živaca učiti. Od takvih igrica mi se najviše sviđa panzer general.
Želiš li nešto uistinu kompleksno probaj sa Victorijom. Nema niti tutorijala, a toliko je komplicirana da boli glava. Ali ako te takve igre zanimaju tada nije teško učiti.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Ah, sad si me razocarao Opr…Medvjed takvog kalibra a nije imao zivaca uciti jednu laganu igru poput UV…Dakle, sjedi opet i kreni kao pravi medo sa Japancima[lol]

Victoria je radjena na engineu EU?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Dugo vec nisam nista igrao , ali obozavam igrice prvog lica.
Call of duty , Mafia , NFS , onako neobavezne bez puno mozganja ,
Za novije trebao bi kantu mjenjati .

najvrednije stvari u životu su besplatne

New Report

Close