Idući tjedan 220 milijuna eura?

Naslovnica Forum Komentari članaka Idući tjedan 220 milijuna eura?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Do 10 lipnja a ne travnja. Travanj je već davno prošao. Meni ovo sve ne ulijeva neko povjerenje u dobro okončanje procesa. Kad bolje razmslim, Alvarez je imao stručni team, svaki od njih je imao vitu, koja dokazuje da su eksperti na svojim poljima. Žašto ih Ramljak nije ostavio da odrade posao do kraja?

Žašto ih Ramljak nije ostavio da odrade posao do kraja?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

koda se njega pitalo 🙂

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

da mi je vidit bedaka koji će dati ovdje milijardu i pol novog kredita..

Pa mi smo ti bedaci, tj mirovinski fondovi sa našim novcima.
Pa što mislite zašto je zatišje na burzi već mjesec dana? Povukli su se jer moraju novac čuvati za nastavak priče spašavanja Gazde

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Ne znam na koji nacin bi to islo: spasavanje Gazde? Dokap Leda? Ne. Kredit Agrokoru? Ne daju kredite, a ni obveznice se ne mogu niti izdati niti kupiti kad je rejting bas nula.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Jedino ako su igrali EuroJACKpot.

Zar nije ministar vanjskih poslova stier isao moljakati novce od rusa ? zar nije slusao metropolita ruskog o polozaju srba u hrvatskoj ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

Tko god bude dao novac može se odmah pozdravit sa njim i uputiti se prema šalteru podignut plaketu za filantropa godine.


Pa mi smo ti bedaci, tj mirovinski fondovi sa našim novcima.
Pa što mislite zašto je zatišje na burzi već mjesec dana? Povukli su se jer moraju novac čuvati za nastavak priče spašavanja Gazde
to je cini se ramljakov plan b,nastavak spaljivanja nasih penzija

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close