HZVG (Hoteli Živogošće d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HZVG (Hoteli Živogošće d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dli netko zna kad će ponuda za prodaju državnog paketa u hotelima Živogošće ????

Pa nude ali nitko to neće..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Evo hakela, idemo im složiti jednu ponudu 1mil. kuna, otpis gubitaka, samo dragovoljci i invalidi rata…

ag,

Evo hakela, idemo im složiti jednu ponudu 1mil. kuna, otpis gubitaka, samo dragovoljci i invalidi rata…

I ja sam spreman pridružiti se u kompu ak me primate.

ag,

Evo hakela, idemo im složiti jednu ponudu 1mil. kuna, otpis gubitaka, samo dragovoljci i invalidi rata…

Možda bi i uspjeli. Odvažni lete dalje. Ideja nije ni loša. Treba razmisliti. U svakom slučaju s pametnim glavama može se puno toga.

hzvg

I love the Smell of Profits in the Morning

HFP prodaje hotele Podgora i Živogošće

Business.hr
30.05.2007 08:31
Pročitaj komentare(0)

Hrvatski fond za privatizaciju ponovno prodaje gubitaške hotelske kuće Podgora i Živogošće po posebnim uvjetima, ovaj put za jednu kunu.
Hotelske kuće putem dva javna natječaja prodaju se po šesti put od 2001. godine. Hoteli Podgora koji su glavno turističko društvo u Podgori, te se sastoje od hotela Minerva, Mediteran i Podgorka te Hotela Borak s devet apartmana, autokampa s teniskim centrom (koji nije uključen u temeljni kapital od cca 18,3 milijuna eura), upravne zgrade i restorana. Objekti imaju tri zvjezdice a kapacitet sih hotela je 546 soba s 1062 kreveta. HFP prodaje 73,54 postotni udio tj. 269.344 dionica.

Hoteli Živogošće nalaze se u Živogošću na Makarskoj rivijeri, u svom sastavu imaju hotele Nimfa, Punta i auto kamp a izgrađeni su 70-ih godina, dok su depadanse i bungalovi novijeg datuma. Hoteli iimaju tri odnosno četiri zvjezdice, a kapacitet im je 459 soba s 1053 kreveta i 58 apartmana. U sastavu imaju restorane, kafiće i teniska igrališta. Prodaje se 90,15 posto dionica društva odnosno 272.935 dionica, a korisno je znati da su objekti hotela Živogošće pod hipotekom.

Ja sam danas po prvi puta kupio HZVG, osobno mislim dosta povoljno, i ocekujem da ce dugorocno to morati donjeti neku korist. Bas kao i HMST i HMAM.

Pitanje je samo vremena

[i][b]Carpe Diem[/b][/i]

Konačno i Živogošće krenulo.[rolleyes]

Ma slabo se to jos krece…

[i][b]Carpe Diem[/b][/i]


Konačno i Živogošće krenulo.[rolleyes]

Samo se nezna kuda je krenulo …[lol]


zagrebcan: ” Konačno i Živogošće krenulo.[rolleyes] ” Samo se nezna kuda je krenulo …[lol]

Istina…

[i][b]Carpe Diem[/b][/i]

Mislim da se cijena ove dionice neće oporaviti dok država opet ne ponudi svoj večinski paket na prodaju ili nađe nekog strateškog partnera / investitora koji bi bio zainteresiran za ulaganje, pa to zagolica maštu sadašnji i potencijalnih imatelja dionice, jer sa sadašnjim rezultatima poslovanja društva nisam optimističan u svijetlu budućnost tvrtke. Vidjeti ćemo uskoro što donosi godišnje izvješće za 2007, nadam se da je iznimno dobra posječenost Makarske rivijere tokom ljeta barem nešto popravila u Hotelima Živogošće.

Ne vidim drugi razlog zasto kupiti tu dionicu osim ocekivanje privatitzacije… Samo pitanje je nacina i vremena “privatizacije”… do tada cekamo!

[i][b]Carpe Diem[/b][/i]

New Report

Close