HTCP (Hoteli Tučepi d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HTCP (Hoteli Tučepi d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo jedne neopravdano zapostavljene turističke dionice

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Prilog mi nije prošao. Evo da vidimo sad

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

HTCP bi također mogla biti dobra, samo je slabo likvidna… no potencijala ima

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

sad sam i ja zaboravio attach

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

kaj je to…na pola book-a?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Točno tako kolega bljedoliki, na pola booka, hi,hi,hi a tržila se svojevremeno na 370,00 kn. Onda je i likvidnost bila osjetno bolja.
Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

PA sto si joj dao da padne 🙂

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


PA sto si joj dao da padne 🙂

Kao da to ovisi o meni? Da ovisi, bila bi na 490 slavuja, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Znaci, sad ne kupujes, a onda bi[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Kolega bljedoliki ja vas molim da se suzdržite od paušalnih ocjena, i neutemeljenih procjena, da ne bih morao moliti moderatora da pobriše ove komentare koji nemaju veze sa dionicom i de facto su zachatavanje foruma.
Howgh

Ako imate kakvu opservaciju vezanu za dionicu, iznesite je?

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Za prvih 9 mjeseci dobit nešto povećana, povećani prihodi, ukupna zaduženost nešto manja nego lani.
Sve u svemu lijepo izgleda.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Tko želi jeftino kupiti Htcp, sad mu je prilika

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

jel zna netko kolki je free float?

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

k
311,07-311 180+H
310 247
306 30
300 44
280 1H

K je svakim danom sve jaci

p
330 34
337,96 29
347,98 14
350 50
360 48
384 23
399 200

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

New Report

Close