Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) HT - isplata i iznos dividende
Pretraživanje
Dionička društva
hohner 30.3.2007.
-

Ja sam za to da se isplati 30 kn izvanredne i 20 kn redovne dividende.Sretno svim dioničarima HT-ea.

komarson 17.10.2008.
-

Ja sam za to da netko dobaci dnevni red sa sjednice. Ili barem da natukne na osnovu glasina da li se danas odlučuje o dividendi ili tek na nekoj slijedećoj sjednici..

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

El Febo 8.10.2007.
-

hohner

Ja sam za to da se isplati 30 kn izvanredne i 20 kn redovne dividende.Sretno svim dioničarima HT-ea.

Ja sam za to da ih steramo u stečaj i svakom dioničaru isplatimo po 5000 kn/dionici

Zadnja izmjena: El Febo (17.2.2009. 11:40)

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

giga 6.7.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Svi smo mi Febo…
Uz tebe sam, uz tebe smo.
Cemu se mozemo nadati ao ne prode plan od Febota?
Mislim da bi 10kn bio minimum, ha?

febo

Ja sam za to da ih steramo u stečaj i svakom dioničaru isplatimo po 5000 kn/dionici

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Dragon 21.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Nemojte zaboraviti da je Mudri kupio dionica za 600.000 kn,

Nikl 11.10.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

febo

hohner

He, he ,može.
bob1391 15.12.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Jel se zna kad je dividend day

Nije bolest sve što boli

ceba 19.2.2009.
-

Dionica HT sigurno najbolje ulaganje zbog dividende a i držanja cijene.

ConOBrien 25.11.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

IMHO realno je očekivati dividendu u rangu prošlogodišnje, cca 30ak kuna po dionici. Od izvanredne vjerojatno ništa a razlozi su: a) telekom mostar, b) krpanje rupa u proračunu

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Vinski 4.10.2008.
-

Conan OBri

IMHO realno je očekivati dividendu u rangu prošlogodišnje, cca 30ak kuna po dionici. Od izvanredne vjerojatno ništa a razlozi su: a) telekom mostar, b) krpanje rupa u proračunu

a što je s krpanjem rupa u našim malim proračunima??

sutra je novi dan.

ConOBrien 25.11.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Koelga i tvoj i moj mali proračun su nisko na listi prioriteta

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

hohner 30.3.2007.
-

Trebali bi dati izvanrednu dividendu, jer mislim da če gazdi u Njemačkoj trebati novaca za ulazak u srpski telekom.