Hrvatska posjeduje najmodernije nasade Paulovnije u cijeloj EU

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvatska posjeduje najmodernije nasade Paulovnije u cijeloj EU

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Opet neka muljaza. Tvrtka Vomi komerc iz Visnjevca pored Osijeka godinama prodaje sadnice Paulowanije na nasem trzistu i zasadili su vec dosta. Elektrana bez betonskih temelja: pa odite u Orahovici i pogledajte kako su Kinezi to rijesili prije 3 godine tako da ne znam sto je tu novo, a i zanima me kakp pumpa of 1
5 kw uspijeva navodnjavati 20 hektara. Moze li malo vise podataka.

Vec sam htio komentirati po kojoj cijeni su dobili zemlju, ali bolje da nesto sade nego da stoji neobradjena… pa eto.. neka im je sa srecom, iako jos nisam sreo Rumunja koji me nije prevario.

Zanima me koliko kosta da se ovakva reklama puna neistina objavi u poslovnom.
Npr. drvna gradja gradja paulovnije se prodaje u preko 10 klasa i samo najskuplja je skupa kao bukva, ali joj treba 30-40 godina da naraste. Ova od 8 godina je jeftinija od topole.
Ili ‘revolucionarni temelj za elektranu’ od 2,5 kW? Pa to je snaga ves masine. Ni za nju ne treba betonski temelj.
Ovakvi tekstovi su za naivce.

Imao sam, imam, ili ću imati dionice o kojima pišem.

Sve sto je iz OBŽ treba uzeti s rezervom, tu trebas svijecom trazit one koji nisu ogrezli u kriminalu. I bas me zanima kakve veze imaju s onima sto su za Sisljagica prali lovu od poticaja.

New Report

Close