Hrvatska ovu šansu ne smije propustiti: Roglić Vladi dao vrlo jasne upute kako dobiti Volkswagen

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvatska ovu šansu ne smije propustiti: Roglić Vladi dao vrlo jasne upute kako dobiti Volkswagen

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Da nisu ulupali pare u Uljanik mogli su njemcima sami napraviti tvornicu. To nebi odbili. Ali bilo bi velikih otpora u javnosti. Ali u Uljnik može. Za to su svi. Sad zamislite koji benefiti od jednog scenarija i drugog

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Da nisu ulupali pare u Uljanik mogli su njemcima sami napraviti tvornicu. To nebi odbili. Ali bilo bi velikih otpora u javnosti. Ali u Uljnik može. Za to su svi. Sad zamislite koji benefiti od jednog scenarija i drugog

eee ali ono je Uljanik, to je ‘tradicija’, UNESCO zaštitio kao nematerijalnu baštinu socijalizma.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Vladama u HR nisu bitne investicije nego osiguranje glasova za ostanak njihovih straznjica u foteljama. Zato je Uljanik miljama ispred VW.

Romel, 22.10.2019. u 14:43
naše izglede u privlačenju velike investicije, posebice važne jer je riječ o propulzivnoj industriji

Jesu li blizu nekakvi izbori?

Pa naše vlade se ne usude maknuti iz komunizma… Šta će VW kod nas… Ne znaju oni poslovati na “komunistički” način.

Mi smo zemlja skromnih resursa da bi paralelno razvijali turizam i industriju i to investitori dobro znaju. Zato držimo se mi turizma i povezanih uslužnih djelatnosti. Industrija je za veće nacije koje imaju određenu proizvodnu kulturu ili su je voljni razvijati. Ako je i bila dio ovog prostora izgubila se u povijesnim bespućima.

Ovo je uistinu velika šansa za Hrvatsku industriju. Upravo radi toga što je nekada imala infrastrukturu slične industrije koja je pometena – znamo kako – .Mislim da imamo i ljudskih resursa koji bi mogli pripomoći kod usvajanja proizvodnje. Kada se razmatra jedna ovakva mogućnost investiranja treba razmotriti koje dobre ali i loše stvari nosi sa sobom, a ne se nabacivati sa pamfletima i perifernim stvarima. Mislim da treba stvoriti preduvjete da se jedan tako veliki igrač autoindustrije privuče.

evo, nek im država pokloni ddjh…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close