Hrvatska od Grčke preuzela neslavno mjesto

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvatska od Grčke preuzela neslavno mjesto

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Da sada čujemo Grčića kako ovo tumači!

Sigurno će se sutra komunjare pojaviti na TV-u i ismijati Financial Times kao neke lokalne novine koje bi trebale pisati o modi a ne financijama kad već ne shvaćaju kako se to zapravo radi.

Hrvati su neuki i nesposobni.

pa ja se moram složiti s F.T.

Ulaskom u Europsku Uniju postali smo i službeno kolonija, a upropastilo se i ono malo što je vrijedilo.

Jer, to su napuci Europske zajednice.

I danas na dan državnosti, slavimo nešto čega više nema.

Ulaskom Hrvatske u EU nestalo je i Hrvatske države.

Naročito me čude ovi dušebriznici koji smatraju “jugoslavenstvo” najvećim problemom ove države.

Ali im je drago što će im djeca odrastati u Europi.

Gospodo, Vi “europljani” i “jugoslaveni” ste potpuno isti.

Vama je samo glavno da nema hrvatstva i hrvatske države.

Licemjeri.

[b]black magic[/b]

Da smo barem ranije ušli u EU pa da su se ranije ovakvi tekstovi objavljivali…možda bi uspjeli nešto i sačuvati.

@LULA-tesko je za ocekivat da ce prosjecan Hrvat razumijet nacionalne interese i razliku izmedju EU i srboslavije kad nikad nije bio dalje od Trsta ili austrijskih skijalista, a gleda samo kako ne bi radio i drugog zahebao..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


@LULA-tesko je za ocekivat da ce prosjecan Hrvat razumijet nacionalne interese i razliku izmedju EU i srboslavije kad nikad nije bio dalje od Trsta ili austrijskih skijalista, a gleda samo kako ne bi radio i drugog zahebao..

Ne bi ja tako daleko išao.

Mislim da Hrvatima i dalje nije jasan pojam Države.

Ali za to ih ne krivim.
Nisu je dugo imali.

Država je ta koja bi svakog Hrvata, hrvatskog državljanina trebala štititi i brinuti se o njemu.

omogućiti da normalno i pošteno živi od svog rada…

Zaštiti ga…

Pa tome služi država.

Europa je isto što i Srboslavija.

Već dugo ne ide u smjeru jednakosti i zaštite svih građana, već za razvoj određenih nacionalnih gospodarstava i politika.

evo primjer Mađarske.

Da je Europska Unija “poštena” država već odavno bi napravila pritisak na Mađarsku da izruči Hernadija.

imaju Europski uhidbeni nalog…

Tu se može vidjeti da Hrvati ne mogu ništa očekivati od Države koji brani kr.iminalce.

Hrvatu će nažalost biti nažalost isto, išao on u Beograd ili Brussel.

Ako nekome Brussel bolje zvuči jer je u Europi…

Onda ga žalim, jer ništa nije shvatio.

[b]black magic[/b]

Šeparovic Hrvati-morate-procistiti-vlast-na-vlasti-su-apsolutni-nametnici-hrvatskog-tkiva-krpelji-i-veleizdajnici-koji-uopce-ne-vole-hrvatsku

Naši ljudi moraju dobro razmisliti koga će birati na idućim izborima.
To je prilika da se sadašnja vlast smijeni.
Oni su apsolutni nametnici, krpelji na tkivu hrvatskoga naroda.
Oni su bezlična masa koja uopće ne voli Hrvatsku

Dr. Zvonimir Šeparović, danas predsjednik Hrvatskog žrtvoslovnog društva

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/126126-separovic-hrvati-morate-procistiti-vlast-na-vlasti-su-apsolutni-nametnici-hrvatskog-tkiva-krpelji-i-veleizdajnici-koji-uopce-ne-vole-hrvatsku.html

.

mi smo još daleko od dna, ovdje nema ni jednog znaka oporavka, još će biti mnogo gore..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close